AL Dyno Day!

Laiks pārbaudīt sava AUDI jaudu!

Vasara no mums jau ir atvadījusies un to pašu plāno arī izdarīt mūsu projektauto, kurus lielākā daļa uz ziemas periodu liek garāžā. Tieši tāpēc pirms ziemas perioda būtu interesanti saprast cik tad jaudīgs ir mans auto.
Protams, dalību ņemt Dyno Day var jebkurš AUDI īpašnieks kurš vien vēlas uzzināt sava auto jaudu. Šoreiz piedziņas sistēmaai nav nozīmes.
KAD? – 24.09
KUR? – ZDX.lv Dyno stends – Pildas iela 8, Rīga
CIKOS? – Sākums 9:00

Dyno day norises kārtība

Pagaidām ir ļoti grūti saprast atsaucību uz šāda veida pasākumu, jo dalības maksa 40EUR tomēr ir salīdzinoši liela un ne visi ir gatavi noziedot sādu naudas summu, lai uzzinātu sava auto jaudu. Tomēr, mēs plānojam aptuveni ~20 dalībniekus, kas izklausās divejādi – daudz un maz. Uz vienu automašīnu vidēji tiks patērētas 30min, var gadīties arī vairāk, līdz ar to tīri matemātiski uz 20 automašīnām tiks patērētas 10! stundas.
Tāpēc esam izvēlējušies salīdzinoši dīvainu veidu kā organizēt šo pasākumu:
– Katram dalībniekam tiks iedots savs aptuvenais “laiks logs” kurā automašīnai tiks mērīta jauda
– Dalībniekam būs izvēles iespējas, kad ierasties uz pasākumu. (Neilgi pirms sava laika, vai krietni ātrāk un patusēties kopā ar citiem)
– Paralēli tiks iedots whatsapp čata links, kurā mēs informēsim par pasākuma gaitu, kā piemēram, vai ir kādas aizķeršanās, jaunumi utml.
– Pēc dalībnieka auto jaudas nomērīšanas viņš izvēlas ko darīt, doties prom vai palikt.
– Noslēgumā būs neliela dalībnieku apbalvošāna, to varēs vērot mūsu facebook lapā, ja nu dalībnieks bija izlēmis doties prom.
– Paralēli tam visam būs dzīvā rinda, tie kuri vēlēsies nomērīt savas a/m jaudu, bet nav tikuši pasākumā dēļ dalībnieku limita, varēs nomērīt sava auto jaudu pasākuma noslēgumā vai brīvajā brīdī, ja tāds būs.
—-
Pagaidām dalību var ņemt tikai AUDI automašīnas, bet situācija var mainīties atkarībā no dalībnieku aktivitātes. Šoreiz pasākumā nedalīsim automašīnas dzinēju un piedziņas kategorijās.
Ja, šis pasākums izdosies, tad noteikti pavasarī taisīsim jaunu Dyno pasākumu, lai redzētu vai pa ziemas laiku kāds ir uzlabojis sava auto jaudu.


Reģistrācija pasākumam

Zem šī raksta ir atrodama anketa, kas ir jāaizpilda. Pēc tās aizpildīšanas saņemsiet sīkākus norādījumus savā e-pasta adresē. Lūgums aizpildīt anketu KOREKTI