BUJ

Bieži vien saņemam dažāda tipa jautājumus, nereti tie atkārtojas un tāpēc nolēmām vienuviet atbildēt uz tiem visiem. (Iespējams, kāds būs palaists garām)

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas nepieciešams, lai iestātos mūsu klubā?
Lai cik tas arī dīvaini neizklausītos, bet pie “Mums” nemaz nevajag iestāties. Esam atvērti ikvienam AUDI fanam. Nav nepieciešama kaut kāda veida īpaša reģistrācija klubā vai kādas citas darbības. Vienkārši apmeklē mūsu rīkotos pasākumus. Neviens no organizatoriem nekož un labprāt uzņem jauniņos.
2. Kā var zināt, kad notiek pasākumi?
Mazāk svarīgus pasākumus mēģinām izziņot kā minimums nedēļu pirms tā sākuma, dažkārt arī gadās, kad tiek paziņots arī vēlāk vai agrāk. Informāciju izliekam mūsu facebook lapā – “AUDI Latvija fanu lapa” sadaļā “Events”, kā arī dalāmies ar pasākumu mūsu Instagram profilā – “AUDI Latvia Fan page” un Facebook grupā ar nosaukumu “AUDI Latvija diskusiju grupa”.
3. Kur parasti notiek pasākumi?
Mums ir noslēgta vienošanās ar T/C “Domina Shopping” par to, ka drīkstam oficiāli rīkot pasākumus uz jumta. Tur arī pārsvarā visi maziņie mītiņi notiek. Kad rīkojas kaut kas lielāks, tad ir jāseko informācijai.
4. Kas notiek pasākumos?
Agrāk mēs rīkojām tikai pasēdēšanas dažādās Rīgas vietās, šobrīd esam pārgājuši uz pasākumiem ar pievienoto vērtību. Sākumā kopistiski satiekamies uz iepriekš minētā jumta un tālāk pēc plāna dodamies uz norunāto vietu. Ir gadījies, ka braucam uz Ķemeru dabas parku, Spilves lidlauku, Saulkrastiem utml.. Kādam tas patīk un kādam tas nepatīk, kāds grib atbraukt un vienkārši parunāties, kāds atkal vēlas action. Ideja par pasākumiem ar pievienoto vērtību ir radusies tāpēc, jo situācijās kad sabrauc daudz jauniņie, viņi vēlas kādu darbību, nevis vienkārši sēdēšanu uz jumta, lai pasākumi būtu interesanti tiek rīkoti mazie izbraucieni. Protams, ir arī pasēdēšanas, kurās mēs nekur nedodamies, bet to iepriekš informācijā norādām.
5. Kā var saņemt “AUDI Latvija” uzlīmi?
Agrāk uzlīmes tika dalītas pa labi un kreisi, bet mācoties no pieļautajām kļūdām, mēs šobrīd uzlīmes izsniedzam tikai ierodoties mūsu rīkotajā pasākumā. Ar pasta, omnivas utml. starpniecību netiek tās izsūtītas. Atkarīgs no situācijas, bet dažkārt tiek pieļauta iespēja satikties iepriekš norunātā vietā. Kā arī ir iespējams pasūtīt AUDI Latvija numurzīmes palikni. Sīkāk – www.audilatvija.lv/ziedojumukaste/
6. Vai ir jāmaksā, lai piedalītos Jūsu pasākumos?
Atklāti sakot bijām šokēti, kad padzirdējām šādu jautājumu. To cilvēks bija dzirdējis no kādas citas personas. Tā arī rodās baumas. Vēlamies atgādināt un paskaidrot, ka AUDI Latvija pasākumi ir bezmaksas, ja vien tas nav atrunāts. Lai piedalītos mūsu pasākumos Jums nav nepieciešamas ne uzlīmes, ne kādas citas lietas, pat ir draugi, kuri uz pasākumiem dodas arī bez AUDI. Visi esiet laipni gaidīti.
7. Kādas ir “AUDi Latvija” biedru kartes priekšorcības?
Visas kartes priekšrocības ir minētas – http://audilatvija.lv/biedra-kartes-privilegijas
Kā arī cenšamies ar zināmu regularitāti rīkot pasākumus, kuri domāti tieši šo karšu īpašniekiem. Kā arī augstāk uzsvērām, tad arī biedru karte nav nepieciešama, lai ņemtu dalību pasākumos.
8. Vai Jums ir kādas čata grupas?
Jā, mēs mums ir aktīva “AUDi Latvija diskusiju” grupa whatsapp. https://chat.whatsapp.com/8bxLRQ1IM81JxarGdWTAcw Uzreiz brīdināšu, ka ir jāievēro noteikumi, kā arī necieņu pret citiem mēs nepieļaujam. Esam draudzīgi!


Kopumā eksistē divas Facebook grupas un viena Whatsapp grupa.
AUDI Latvija diskusiju grupahttps://www.facebook.com/groups/1738786233034671
AUDI Latvija tirgus grupahttps://www.facebook.com/groups/AUDItirgus
Informēju, ka pirms dalības grupā nepieciešams izlasīt noteikumus, citādi varat tikt izmesti no grupas.
9. Ja vēlos, lai mana bilde tiktu ievietota Jūsu profilā, kur man tā jāsūta?
Facebook – bildes@audilatvija.lv Instagram – Apmeklējiet mūsu profilu un nosūtiet privāti bildi.
Ņemiet vērā, ka pastāv rindas kārtība un pastāv liela iespēja, ka tā netiks ievietota rīt vai parīt.
Iespējams, neesam atbildējuši uz visiem jautājumiem un gadījumā, ja Jums tādi rodas, tad droši aizpildiet zemāk esošo anketu