Pieteikšanās BK

Pirms anketas aizpildīšanas, nepieciešams iepazīties ar noteikumiem!  Lai saņemtu biedra karti ir jāveic ziedojums 10.00 EUR apmērā. Pēc anketas izskatīšanas gaidiet apstiprinājuma e-pastu!

Error: Contact form not found.

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai administrētu Jūsu dalību Audi Latvija biedrības lojalitātes programmā, piemēram, lai sazinātos ar Jums, atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem, nodrošinātu to, lai Jūsu informācija ir precīza un atjaunināta.
Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai identificētu Jūs vai saistītu Jūs ar attiecīgās Audi Latvijas biedra kartes lietotāju tikai tajos gadījumos, kad mums ir nepieciešams noteikt, vai Jūs esat tā persona, par kuru uzdodaties, piemēram, ja Jūs sazināties ar mums, piedalāties pasākumos, u.t.t.
Mēs izmantojam Jūsu mobilā tālruņa numuru, lai ar Jums sazinātos steidzamos jautājumos, kad tas ir nepieciešams nekavējoties (piem. kartes nozaudēšanas gadījumos). Bet galvenokārt, lai sniegtu Jums informāciju par Audi Latvija biedrības lojalitātes programmu (piemēram, par izmaiņām programmā, noteikumos, par šo privātuma politiku, par aktuālajiem jaunumiem, pasākumiem, u.c. informēšanai), mēs izmantojam Jūsu e-pasta adresi. *Ja anketa tiek aizpildīta nekorekti, mēs paturam tiesības Jums neatbildēt.