Atskats uz Audi Latvija orientēšanās`18 pasākumu

Sestdienā (24.02.2017.), spītējot salam, ir aizvadīts Audi Latvija orientēšanās`18 pasākums. Nelielam atskatam – 2016. gadā orientēšanās pasākums notika Pārdaugavā un tajā, piedalījās apmēram 10 komandas. Pēc dalībnieku ieteikumiem tika nolemts, ka pasākumam noteikti ir jānotiek arī Daugavas labajā krastā!

Katru mūsu nākamo pasākumu cenšamies veidot labāku, pārdomātāku un interesantāku, tāpēc pie šī pasākuma organizēšanās mūsu komanda piegāja ar lielu nopietnību. Orientēšanās sastāvēja no 3 uzdevumu blokiem – Audi Latvija uzlīmju meklēšana, foto orientēšanas un atraktīvie uzdevumi. Šo visu uzdevumu izpildei tika dotas vien 2 stundas! Šos uzdevumus 2 stundu laikā spētu izpildīt tikai ļoti labs Daugavas labā krasta pārzinātājs, tieši tāpēc katram uzdevumam bija noteikts punktu skaits, lai katra komanda spētu izvērtēt savu spēles taktiku, lai pārspētu citus dalībniekus!

Uzlīmju meklēšana un foto orientēšanas noritēja veiksmīgi, taču vislielāko jautrību nodrošināja atraktīvie uzdevumi, piemēram – bija jāatrod cilvēks, kurš kamerai pasaka “Es mīlu Audi”! Protams, neizpalika arī foto ar žiguli un selfijs ar Ceļu policiju, uz kuru uzdrošinājās drosmīgākie!

 

 

 

 

Lielais dalībnieku skaits sarūpēja pārbaudījumu arī organizatoru komandas darbam, taču jūsu atbalsts un iesaistīšanās dod mums motivāciju darboties tālāk un organizēt jaunus pasākumus!

Pasākumā piedalījās 28 komandas, bet uzvarēja veiklākie stratēģi:

Uzvarētāji:

  1. Topogrāfiskie analfabēti (77 punkti) – kuri ieguva dāvanu karti 60 eiro vērtībā no Poligon 1 – tactical laser tag
  2. Mafija (62 punkti) – ieguva dāvanu kartes no Kartinga Halle Preses nams
  3. Miķelīši (61.5 punkti)– ieguva dāvanu karti no Drifta halles

Katra komanda ieguva arī dāvanas no Moller Auto, Imunity un Audi Latvijas fanu lapas!

UN

 

Simpātiju balvu kā atraktīvākie dalībnieki ieguva komanda “Klak-klak”, kuri ieguva balvas no Audi Latvija fanu lapas, LSCT riepu centra un Imunity!

Komandu vietu sadalījumu skatīt šeit:

Milzīgs paldies pasākuma atbalstītājiem un dalībniekiem!!!

 

Leave a Reply