AUDI Latvija brauciens uz Lietuvu.

Pirms kāda laiciņa Facebook “uzpeldēja” events, kuru rīko kādi divi mazāk pazīstami AUDI klubi Lietuvā. Par spīti bažām par to, ka pasākums varētu nebūt no tiem grandiozākajiem, nolēmu doties uz turieni. Izsludinot to, ka plānoju apmeklēt šo pasākumus, daudzi draugi un AUDI Latvija biedri sāka interesēties un izrādīja vēlmi braukt kopā. Radās ideja – braucam uz Lietuvu ar AUDI Latvija!
Attāluma dēļ likās, ka braucēju būs diezgan maz (~5 mašīnas), tāpēc plānojās mazs grupas brauciens, bet beigu beigās uz šo 500 km braucienu pieteicās ap 20 mašīnām. Tas izrādījās aptuveni tikpat daudz, cik automašīnas mūs sagaidīja pašā pasākumā Lietuvā.
08.04. agri no rīta devāmies uz Lietuvu. Uz kurieni jābrauc bija zināms tikai aptuveni, jo Waze precīzu galamērķi nerādīja. Galu galā, ar vairākiem pieturas punktiem, nobraucām šo ceļa gabalu ~200km līdz norises vietai.

Iebraucot pasākuma teritorijā, apstiprinājās manas (ne tās labākās) domas – no Lietuvas AUDI bija salīdzinoši maz un pasākums tika organizēts ne visai interesantā un skaistā vietā. Lietuvieši droši vien bija patīkami šokēti, jo izrādīja interesi par mums un sāka apskatīt un rinķot ap mūsu mašīnām, izvērsās arī dažas ar ar AUDI lietām saistītas diskusijas. Lai arī Lietuvā sastapām dažus ļoti skaistus AUDI eksemplārus, lielāks prieks bija par mūsu tautiešu grupiņu, kuru auto piesaistīja skatienus un izcēlās ar dažādību. Lai vai kā – izkāpjot no mašīnām un uzturoties ārā vairāk par pāris minūtēm, sapratām, ka laikapstākļi mūs šodien nelutina – drēgns vējelis un mākoņains laiks. Dažādas laikapstākļu vietnes solīja diezgan jaukus laika apstākļus, bet diemžēl dzīvē tā nebija. Par spīti visam, sākām cept gaļu un labi pavadīt laiku (nedaudz gan nācās pasalt, bet ugunskuri, sarunas un smiekli lika aizmirst, ka ausis un pirksti jau ir traki atsaluši). Jāatzīst, ka lielākais prieks bija kopā būšana un iepazīšanās ar jauniem biedriem.

Neredzot notikumu attīstību pasākumā, ar dažādām fiksajām un ne tik fiksajām idejām, izdomājām un nolēmām doties tālāk uz “pastaigu virs koku galotnēm”! Personīgi sen jau gribējās doties uz turieni, bet nebija sanācis. Kā izrādās, tad šī pastaiga ir itin īsa, bet tomēr interesanta un izrādījās kā reiz piemērota vieta, kur garām braucot ieskriet. Priecēja tas, ka ap šo laiku mākoņi izklīda un sāka sildīt pavasara saulīte! Kādā brīdī sajutos kā foršā ekskursijas grupiņā, kas man patika!

Ceļš kolonnā bija diezgan interesants, lai neteiktu vairāk! Ar visām pieturvietām Statoil un mazajām pauzēm, lai sagaidītu pārējos – laiks skrēja vēja spārniem! Kā jau kārtīgiem tautiešiem, salikām pie mašīnām Latvijas karodziņus – kam pretī saņēmām taurēšanu, mājienus un “thumbs up”. Braucot caur mazākiem ciemiem, noķērām daudzu, uz mūsu kolonnu vērstus iedzīvotāju skatienus. Patīkami! Paralēli visam, tika izveidots kopīgais čats, kur visi varēja dalīties ar ieteikumiem un idejām, vēlamajām pieturvietām un, galu galā, paspamot savā starpā par notikumiem un “pajautroties”. Šķiet, ka šāda kopība vēl vairāk vienoja visus braucējus! Kas turpinājās vakara noslēgumā, zin tikai daži…

Jāatzīst, ka pēc garšīgajām pusdienām Lietuvā, kādu brīdi brauciens jau bija kļuvis mierīgs, bet ne uz ilgu laiku…
Pagaidām gaidām video no drona, cerams ka tas būs labs!

Personīgi, man šis pasākums patika! Paldies tiem, kuri ieradās un pavadīja šo dienu kopā!

 

One comment

  1. Fors pasakums .nesudzos galina pacepta.pasildities bija kur. Iepaziti jauni draugi.Patikama sajuta bija kad braucot sada barina Tu juties labi un pacilati.jo garam braucosie atskatas.pipina.signalize ar talajam gaismam.visiem siem cilvekiem man skiet prata bija (ooo forsi visi Audi smuki.ee tie tak brali LV.malaci ) Paldies pa sadu ideju doties uz LT. Gaidu kaut ko lidzigu sada tipa izbraucienu. Ar apskates objektiem. Jo ari mums bija doma kadreiz apmeklet so vietu LT. Lidz ar to viens apskates objeks ir atdzimets ka buts 🙂 🙂 🙂 🙂

Leave a Reply