AUDI Latvija izbrauciens!

Jau šo sestdien (04.05.2019) notiks neliels izbrauciens pa Latviju, ar galveno mērķi satikt AUDI draugus ārpus Rīgas!
Maršruts sāksies no Rīgas, tālāk dosimies uz Talsiem, kur mūs satiks draugi no AUDI Talsi, tie kuri vēlēsies varēs apmeklēt Lauksaimniecības muzeju. Ar domu, ka patīkamais jāapvieno ar lietderīgo.

Pēc tikšanās ar AUDI draugiem no Talsiem, dosimies uz Ventspils pusi. Lemberga pilsētā vienīgā vieta, kuru plānojam apmeklēt ir mols, izkustināt savas kājeles un aiziet līdz bākai. Ja vietējiem AUDI draugiem no Ventspils būs kādi ierosinājumi, tad skatīsimies kur mūs vēji aizpūtīs.

Pēc Ventspils dosimies uz Kuldīgu, kur iespējams mūs kāds sagaidīs 🙂 Pēc noguruma pakāpes skatoties, varētu pastaigāties pa Kuldīgas vecpilsētu un doties atpakaļ uz Rīgas pusi.
Plāns ir aptuveni šāds. Ar lielu prieku satiktu vietējos AUDI fanus 🙂

Dienas plāns:
12:00 Izbraucam no Ksenukai – Priedaines ielā, atrodas uz Jurmalas šosejas virzienā uz Jūrmalu. Tieši pie Sky lielveikala.

13:15 Iebraucam Talsos, pie Car Wash (Pirmais aplis iebraucot Talsos)
13:40 Dodamies uz Lauksaimniecības muzeju (4EUR no cilvēka ieejas maksa. Ģimenei 2+2, cena 6EUR)
Pēc muzeja apmeklējuma dodamies atpakaļ uz Car Wash laukumu.
15:00 Izbraucam uz Ventspili.
16:00 Nobāzējamies pie T/C “Tobago”
16:15 Braucam uz molu
17:00 Izbraucam uz Kuldīgu
18:00 Nobāzējamies stāvlaukumā pie “Mājai un Dārzam” (
Ganību iela 20, Kuldīga)
Tālāk jau izdomāsim vai pārbraukt uz Vecpilsētas stāvlaukumu, viss atkarīgs ko mums ieteiks vietējie AUDI draugi, kā arī no situācijas ar automašīnu daudzumu.
* Mājas braukšana un citas mazas nianses skaidrosies uz vietas.

Ļoti noderīgi būtu, ja Jūs aizpildītu anketu un mēs varētu saprast cik daudz automašīnu būs! Tāpēc, lūdzu aizpildīt aptauju! Kad aptauja būs aizpildīta Jums parādīsies links uz whatsapp!

Leave a Reply