AUDI Latvija patriotiskās noskaņās

Pēc ieilgušās ziemas un aukstā pavasara beidzot sākās maijs, un lēnām iegriež vasaru (vismaz tā gribētos domāt)!
AUDI Latvija dzīvē maijs sācies diezgan aktīvi – divi karogu braucieni ar nedēļas starpību. Ļoti iepriecināja fakts, ka abos braucienos piedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits, tiesa, 4. maija braucienā bija nedaudz mazāks dalībnieku skaits kā 14.maija braucienā.

AUDI Latvija 4.maija karogu brauciens!

Šis ir otrais manis organizētais karogu brauciens, tāpēc centos mācīties no kļūdām un pilnveidot šo braucienu. Finansiālu apsvērumu dēļ nebija iespējams organizēt ceļu policijas atbalstu, bet arī bez tā brauciens notika bez lielas aizķeršanās… tomēr, pirms izbraukšanas no mūsu pulcēšanās vietas, mums apkārt iemanījās apbraukt 7.sērijas BMW ar ieslēgtu Krievijas himnu. Neaizmirsīsim, ka katrai tautībai ir kulturālā un inteliģentā daļa, un arī tā daļa, ar kuru lepoties nevar pat savējie tautieši. Nu jūs jau sapratāt!

Tātad – sākām braucienu pa Mūkusalas apli, turpinot to pāri Salu tiltam, gar krastmalu uz Akmens tiltu un taisni uz Uzvaras pieminekli, kur ieturējām nelielu pauzi un pagaidījām pārējos dalībniekus. Šeit noķērām daudzu aculiecinieku pozitīvos skatienus un mājienus. Izpletāmies visas ielas garumā, bet satiksmi netraucējām, un arī neviena policijas ekipāža mums neaizrādīja. Pozitīvi! 

Brauciens turpinājās caur Āgenskalna jaukajām ielām un tad jau uz Vanšu tiltu. Raiņa Bulvāra pašā galā uztaisījām vēl vienu īsu pauzi, lai sagaidītu pārējos dalībniekus. Pa ceļam varējām novērot daudz filmētāju un fotogrāfu, māja ar rokām un rādīja pozitīvus žestus. Tiešām patīkami, ļoti uzmundrināja šāda atsauksme! Galu galā nobraucām gar centrāltirgu un atpakaļ uz K-Rautu pāri Salu tiltam. Es domāju, ka šis bija viennozīmīgi izdevies brauciens. Pateicoties atsauksmei un ierosinājumiem turpināt braucienu, pēc nelielas pauzes stāvvietā, nolēmām doties Jūrmalas virzienā. 
Pirms Jūrmalas apgriezāmies atpakaļ uz Rīgu un piestājām pie zīmes “RĪGA”. Šeit arī bija mūsu pēdējā pieturvieta, kurā viens otram pateicāmies par kopīgo braucienu. Izdevusies diena!

Biju informēts arī par 14. maija rīkoto karogu braucienu, bet nebiju drošs vai vēlos ņemt tajā dalību. Te ir jāsaka liels paldies AUDI Latvija biedriem, kuri ar savu aktivitāti pierunāja pieteikt dalību braucienā!
Satikāmies Dzelzavas ielā 117 stundu pirms izbraukšanas. Par lielu izbrīnu beigās bija teju 50 automašīnas! Par teicieniem “Mazā tikšanās” un “Labi, ja būs 10 mašīnas” biedri jau sāk gardi iesmiet! Ar lielu nepacietību gaidījām brīdi, kad visi kopā dosimies uz Rīgas Motormuzeju, lai pievienotos lielajai kolonnai. Lieki piebilst, ka brauciena sākumpunktā mašīnu bija iespaidīgi daudz, bet mēs atradām savu parkošanās vietiņu un gaidījām brauciena sākumu. Protams, sajūtas fantastiskas un kopības sajūta neaprakstāma! 
Kā jau bija gaidāms, veidojās lieli sastrēgumi un dīkstāves, kas aizņēma lielāko brauciena daļu. Sajūta, ka sēdi vienā lielā korķī.. 
Liels pārsteigums mūs sagaidīja Ķekavā, kur mūs sagaidīja neliels cilvēku bariņš, sveicinot mūs un mājot ar Latvijas karogiem. Es gan ticu, ka tas bija speciāli noorganizēts..

Devāmies caur Ķekavu atpakaļ uz Rīgu, kur mūs sagaidīja kārtējie sastrēgumi. Izbaudīju A.Čaka ielas “burvību un gludumu” (parasti šo ielu apbraucu). Live čatā bijām nolēmuši nebraukt uz noslēguma vietu, bet gan uzreiz atpakaļ uz Dzelzavas ielu – tur arī sagaidījām AUDI dalībniekus un nolēmām, ka jābrauc paēst! Tā arī beidzās mūsu piedzīvojums – ar fast food degvielu organismam.

 

Liels paldies visiem, kuri ir ar mums!
Tiekamies citos pasākumos!

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Reply