AUDI Latvija pavasara izbrauciens! (+dalībnieku saraksts)

   Sveicieni sestdienā!
Laiks skrien vēja spārniem, it īpaši tik vējainā dienā kā šodien! Vēl nedaudz un būs pienākusi tā diena, kad kopā brauksim apskatīt Kurzemes ziemeļu daļu.

   Pirmajās dienās pieteikumu aizpildīja teju 170 cilvēki, kas ir pārsteidzoši daudz. Ņemot vērā to, ka neviena no apskates objekta vietām nespēj uzņem šādu cilvēku daudzumu vienlaicīgi, tika izlemts, ka pasākuma dalībnieku skaits tiks ierobežots!
Bet, nevajag bēdāties, ja uz šo izbraucienu netikāt! Tādi noteikti būs vel!

   Irbenes lokatorā mūs gaida jau uz plkst.12:00, tāpēc no Rīgas būtu jāizbrauc – 8:30 (aptuvenais laiks)! Ļoti agri, bet ir nepieciešams papildus laiks, jo pa ceļam noteikti būs kāda pietura! 
Apmeklējot Irbenes lokatoru būs nepieciešams lukturītis, sakarā ar to, ka tunelis nav apgaismots! Domāju, ka mūsdienās praktiski katram telefonā ir zibspuldze, kuru var izmantot!

   Pēc Irbenes lokatora bija plānots Miķeļtornītis, bet tur vairs kāpt augšā nedrīkst, tāpēc tas ir izņemts no apskates vietas.

   Tomēr, lai kaut kur uzkāptu dosimies uz Šlīteres bāku! Tā ir ikvienam pieejama, tiesa ir ieejas maksa – pieaugušajiem – 1.20EUR, bērniem 0.60EUR.

   Turpat netālu atrodas arī “Zvejnieku laivu kapsēta”. Te ir nākamais āķis – tā nav tik viegli atrodama un pats tur arī neesmu bijis. Pēc aptuvenajām norādēm zinām kā vietu atrast. Būs nedaudz jāpastaigājas un jālien meža takās, jo tikai viens ceļš, kurš uz turieni ved!

   Tālāk mūsu ceļi ved uz vietu, kur Baltijas jūra satiekas ar Rīgas jūras līci. Tas ir Kurzemes pussalas tālākais ziemeļu punkts. Noteikti jāatzīmē, ka būs maksas stāvvieta, ja nemaldos – 1.50EUR par automašīnu!

   Braucot jau atpakaļ uz Rīgu, piestāsim Ēvažu stāvkrastā – “Ēvažu stāvkrasts ir devītais augstākais visā Rīgas jūras līča piekrastē”
Un pēdējais pietures punkts pirms mājām ir Roja, aiziesim pastaigāties pa Rojas molu. 

*Vel tiek meklēta jauka, zaļa vieta kur varētu pieturēt, uzcept gaļu un vienkārši baudīt Latvijas skaisto dabu!

DALĪBNIEKU SARAKSTS (Atjaunots – 22.04)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brauciena maršruts


   Ceļa posmos noteikti būs vietas, kur piestāsim, lai atpūstos vai apmeklētu mazmājiņas. 
Ja, kādam dalībniekam ir – futbola bumba, volejbola bumba, tenisa/bagmintona raketes, droši to ņemam līdzi.
   Starp Kolku un Rīgu būs arī piknika vieta! Tiesa, piknika vieta vēl tiks precizēta! Šobrīd norit pārrunas par iespējamo vietu! Noteikti ņemam līdzi grillus u.c. kur var cept gaļu!
Brauciena plāns var mainīties pasākuma norises gaitā. Galvenais objekts ir lokators! 

Laika plānojums
– 8:30 izbraucam no Degvielas uzpildes stacijas “Brekši”. Atrodas uz Jūrmalas šosejas. Virzienā uz Jūrmalu, tieši pie fotoradara!
–  9:30 Pietura CircleK – Kandava 
– 10:00 Izbraucam no CircleK
– 11:20 Esam Irbenes lokatorā
– 12:00 Ekskursija gida pavadībā Irbes lokatorā.
* Tālākais laika plānojums nav. 

Ja kāds vēlas palīdzēt vai zin konkrētā maršruta vai tā posma teritoriju, droši sazināties ar mums – info@audilatvija.lv, lai brauciens būtu vēl patīkamāks!


Aicinām būt saprotošiem par dalībnieku skaita ierobežošanu! Ar tik kuplu biedru skaitu mums nākas veikt šādus soļus, jo citādāk izveidotos nekontrolējams haoss!
Sekojiet jaunumiem un ņemiet dalību citos mūsu pasākumos! Noteikti šis nav pēdējais brauciens!
Kā arī ja ziniet citus maršrutus, kurus ir vērts izbraukt, dodiet mums ziņu!

Leave a Reply