AUDI Latvija Weekend Fest`20 – ATCELTS

Katru gadu vēlme uzrīkot vasaras “lielo” pasākumu ir milzīga, taču, dažādu iemeslu dēļ, vienmēr atduramies pret mūsu iespējām rīkot šāda veida pasākumus. Pateicoties neatlaidīgai biedru piebakstīšanai un mūsu ikdienas ziedojumu vākšanas pasākumiem, šogad ir pienācis tas brīdis, kad esam gatavi uzņemties pasākuma organizēšanu un visas no tā izrietošās sekas. Šajā pasākumā būs iespējams ne tikai aktīvi atpūsties, bet iepazīt arī citus AUDI Latvija biedrus un kopīgi pavadīt laiku.

Weekend Fest`2020

12.06.-14.06.2020

12.06.2020. – viesu ierašanās no plkst. 19:00
13.06.2020. – sporta spēles u.c. aktivitātes, apbalvošana, ballīte
14.06.2020. – viesu izbraukšana līdz plkst 15.00

Weekend fest`u sāksim ar viesu ierašanos piektdienas vakarā, kurā katrs iekārtosies savos mājiņās/teltīs. Esiet laipni aicināti izbaudīt dabu/iekurt grilu un atpūsties. Ķeguma Puduros ir plaša terotorija, kurā ir pieejamas 7 labiekārtotas dažādu izmēru mājiņas un neierobežota daudzuma telšu vietas.

Mūsu centrālā ideja par pasākumu ir nekas cits kā kopīgās AUDI Latvija SPORTA SPĒLES, kurās komandas, piedaloties stafetēs un sacensībās, spēs pierādīt savu saliedētību un labi pavadīt laiku. Līdz ar to, jūsu uzdevums ir laicīgi padomāt par savas AUDI sporta komandas izveidošanu. Tiem, kuri vēlēsies laiski atpūsties un sporta spēlēs nepiedalīties – būs pieejamas dažādas individuālās stafetes, atpūtas zonas, darbnīcas, u.c. aktivitātes. Sestdienas vakarā, pēc labāko komandu un individuālo rekordistu apbalvošanas ir nepieciešama ballīte ar mūziku, dejām un labu kompāniju. Gaidīsim jūs skatuves zonā! Nobeigumā

Informāciju regulāri atjaunosim mūsu Facebook event sadaļā – AUDI Latvija Weekend Fest
 Ar atpūtas kompleksu var iepazīties šeit – Ķeguma Puduri
 Strādājam pie terotorijas kartes! Teritorija tiks nodalīta sektoros – telšu vietas, automāšīnu stāvvietas, sporta spēļu u.c. pasākumu norises vietas un laiki.
 Ierosinājumiem, idejām un ieteikumiem ir vieta! Sazinieties ar mums! Droši raksti uz info@audilatvija.lv
 Informācija par dalības maksu/mājiņu rezervāciju sekos

Leave a Reply