Jaunais AUDI 2024.gada kalendārs


Likās, ka tikai vakar rakstīju rakstu par 2023. gada kalendāru, bet nu jau esam iegrimuši plānojot 2024. gada kalendāru. Gads pagājis ātri.

Liels paldies visiem, kuri iesūtīja AUDI bildes kalendāram. Novērtējam ikvienu iesūtīto, pat ja bilde netika izvēlēta Facebook konkursam.

Mums katru gadu ir dilemmas priekšā – vai veidot kalendāru, kurā var maksimāli iesaistīties sekotāji un jūs varētu iebalsot TOP12 attēlus, vai arī doties pretējā ceļā un paši izvēlēties TOP12 bildes no visiem iesūtītajiem attēliem. Katram variantam ir savi plusi un mīnusi.

Arī šogad mums ir mūsu atbalstītāji – Kaross Chiptuning, DL Motors, AutoDNA, AUDIX Berģi, Twinauto serviss un ZDX Performance. Pie katra no šiem pakalpojumu sniedzējiem ar mūsu biedra karti saņemsi atlaidi.

Nākamgad esam nolēmuši noriskēt un nelikt bildes balsošanā, bet paši savā lokā izvēlēties TOP12 bildes, cenšoties arī piemeklēt, lai bildes būtu atbilstošas mēnesim. Citādi, no sekotāju balsīm ne vienmēr attēls ir atbilstošs mēnesim.

Biedrībām ir salīdzinoši grūti vākt līdzekļus dažādu pasākumu rīkošanai vai arī tiem pašiem YouTube video apskatu veidošanai. Tāpēc tev ir lieliska iespēja mūs atbalstīt, iegādājoties kalendāru. Pērkot vairumā, būs ļoti labas atlaides.

Kalendāra bildes un informācija ir pieejama šeit. Kalendārus sūtam arī uz ārzemēm.

Tikko mums bija fantastisks pasākums veidojot Latvijas kontūru, kurā piedalījās 99 AUDI automašīnas un rezultāts bija pasakains, mūs ievēroja visā Latvijā un arī ārpus tās! Fantastika dāvana Latvijai! Tiesa, kontūras izveide bija sarežģīts uzdevums. Kā parasti šāda veida pasākumu mums palīdz taisīt Edvīns (Youtube EsErix), viņam ir dabas dots talants izveidot ko tādu. Laicīgi visam gatavojāmies un pasākumam pieteicās 130 automašīnas, no ~100 nepieciešamā skaita. Notika neparedzētais, aptuveni 50 automašīnas neatbrauca. Tiesa, bija pāris cilvēki, kuri man privāti uzrakstīja un teica, ka netiks. Lielākā daļa noklusēja un neinformēja. Došu padomu – ar Jums rēķinas, lūgums izturēties ar cieņu pret organizatoriem! Jāsaka lielu paldies visem tiem, kas pašās beigās ātri atbrauca. Daļa no Jelgavas, Ogres un noteikti vel kādi rajoni. Kopumā pa 7h organizatoriem un 5h dalībniekiem, darbiņš tika paveikts godam!

Kā arī devāmies karogu braucienā ar vairāk kā 130 dalībniekiem, kas ir rekords. Tas mums izdevās diezgan labs un video gaidāms drīzumā mūsu Youtube lapā! Šoreiz bija nojauta, ka dalībnieku skaits būs ļoti liels, jo pēc kontūras izveides mums tika pievērsta pastiprināta uzmanība un par braucienu uzzināja krietni vairāk cilvēku. Tā arī tas notika, lai gan plānots bija 12:00 izbraukt, to paveicām tikai ap 12:30, jo automašīnas tikai brauca iekšā teritorijā un brauca. Līdz ar to nevarēju uzsākt sapulci, lai informētu par brauciena noteikumiem. Pēc brauciena apjautājoties dalībniekiem par brauciena gaitu, pārsvarā bija labas atsauksmes, protams, arī kādas negatīvas replikas, bet kur gan bez tā.

Leave a Reply