Kādi jaunumi no Ingloštates mūs vēl sagaida?

AUDI publicē uzvedinošu attēlu

Līdz 2019.gada beigām tiek solīti vēl sešu jaunu AUDI sport modeļu prezentāciju. Šogad AUDI Sporta struktūra ir diezgan cītīgi strādājusi un jau prezentējusi vairākus 3.0TDI V6 esīšus, bet saldais ēdiens mūs tikai vel sagaida. Nesen sociālajos tīklos tika ielikts tīzerītis, lai uzvedinātu AUDI draugus uz pareizajām sliedēm par jauno AUDI prezentāciju.

Kādi modeļi slēpjas bildē?

1. RS Q3 Pirmais AUDI tumšajā attēlā ir muskuļotais RS Q3, globālajā tīmeklī atrodama plaša informācija un attēli no šī auto, lai gan nav vēl ticis prezentēts. Tas viss ir pateicoties tādai cilvēku grupai kā Spy photographers, viņi seko līdzi notikumiem slavenākajā Vācijas, iespējams, pasaules, sacīkšu trasē. Ļoti daudzi ražotāji izmēģina savus lolojumus tieši tur un tajā brīdī, kad tas notiek, šie cilvēki internetā publicē jaunumus. Lai arī oficiāli dati par RSQ3 nav zināmi, bet visticamāk zem motora pārsega atradīsies jaunākā 2.5TFSI dzinēja versija ar 394Zs(294kW).

AUDI RSQ3

2. RSQ3 Sportback Otrais pēc kārtas ir nedaudz sportiskākais RSQ3 brālis – Sportback, ar tādu pašu 2.5TFSI dvēseli un pateicoties dizaina izmaiņām, tas būs ātrāks par 0.1sek (0-100kmh). Abas versijas saņems milzīgos R20 diskus. Bildēs skatoties nekādas lielās atšķrības nevar ievērot.

AUDI RSQ3 Sportback

3. RS7 Sportback No R5 motoriem pārkāpjam uz 4.0L V8, kas attīstīs nepilnus 600zs(597zs), ieskrieties no 0-100km/h RS7 spētu nieka 3.5sek. Dažādās tīmekļa vietnēs tiek baumots, ka RS7 varētu kļūt daļēji elektrisks, kā esīši, kuriem pie 3.0TDI V6 motoriem pielikts elektrodzinējs. Tikai RS7 tas būtu 150zs jaudīgs elektromotors. Tiesa minētā ziņa nekur vel nav apstiprinājusies.

AUDI RS7 Sportback

4. RS6 Avant Jau 2018.gada jūnijā RS6 Avant tika manīts dzenājot savu ganāmpūlku Nirnburgas trasē un beidzot, beidzot ir pienākusi kārta arī atrādīt plašākai publikai RS6 Avantu. RS6 saņems to pašu 4.0L V8 dzinēju ko iepriekšminētais RS7. Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc universāļiem, tad lielāka daļa “AUDIstu” gaida tieši šo RS6 modeli.
AUDI Sport VIP biedri jau lēnām kravā savus ceļojuma koferus, jo saņēmuši ielūgumu uz AUDI City Berlin kur no 5. līdz 6.septembrim tiks atrādīti jaunie RS6 modeļi un pēc šī pasākuma AUDI, visticamāk, tos prezentēs Frankfurtes auto izstādē.
Tiesa jaunais RS6 nebūs jaudīgākais kāds ir jebkad pastāvējis, jo ABT sporta komanda bija izstrādājusi savu RS6 C7 ar teju 700zs un tikai 150 eksemplāros, tā nosaukums ir “AUDI RS6 Preformance Nagro Edition”.

AUDI RS6 Avant

5. RSQ8 Ja par iepriekšējiem modeļiem aptuveni viss bija skaidrs, tad ar RSQ8 domas dalās. Eksperti izceļ divus variantus.
1. RSQ8 saņems tādu pašu dzinēju kā Lamorghini Urus – Bitturbo 4.0L V8 ar 641zs. Man ļoti patīk šis minējums. Ar šādu specifikāciju RSQ8 un Urus varētu kļūt par labākajiem SUV kategorijā.
2. Jaunais SUV varētu iet elektrifikācijas virzienā un saņemt hibrīda sistēmu, gluži kā Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, ar 670zs zem pārsega, kā arī auto kļūtu zaļāks.
Praktiski no viena grāvja otrā.
3. Labi, lai viss nebūtu tik traki, tad motor1.com prognozē, ka RSQ8 saņems tādu pašu 4.0LV8, ko RS6 un RS7.

AUDI RSQ8

6. RS4 Avant facelift Un beidzot esam nonākuši līdz rindas galam un tur paslēpies neviens cits kā RS4 Avant. Šogad jau esam piedzīvojuši A4 FL un S4 FL prezentācijas tāpēc būtu tikai loģiski, ja rindas papildinātu tieši jaudīgākais brālis. RS4 var dēvēt par RS6 mazo brāli, kas ir praktiski tikpat izskatīgs, bet mazliet lēnāks. Tiesa, vis ir atkarīgs kādos apstākļos un trasēs brāļus salīdzinātu. Jaunais RS4 noteikti saņems 2.9L TFSI dzinēju, kas attīsta 444zs un līdz 100kmh ieskrienas teju 4.0sekundēs. Personīgi ir bijis tas prieks braukt ar pagājušās paaudzes RS4 pa Biķernieku trasi un ticiet man, tas 2.9TFSI ir varen jaudīgs!

AUDI RS4 Avant

Leave a Reply