Palīgs auto iegādē!

Runā, ka auto īpašnieki divas reizes ir laimīgi, pirmajā – auto pirkšanas brīdī un otrā reize ir tad, ka īpašnieks beidzot ir ticis vaļā no tā. Tomēr, ne vienmēr tas pirkums izrādās veiksmīgs.

Auto pirkšana

Auto iegāde ir visai traks process, īpaši, ja Tu zini ko vēlies un apjaut potenciālos problēmas, ja auto netiek kārtīgi pārbaudīts. Lieki pieminēt, ka visi iesaka automašīnu pārbaudīt kādā no zināmiem servisiem, lai izmuktu no potenciālajām problēmām.
Ir ļoti daudz dažādu veidu, kā pircējs var iegrābties savā jaunajā auto, viens no izplatītākajiem variantiem ir attīts nobraukums. Parasti tie ir no 50 000 – 100 000, tomēr gadās rekordisti sasniedzot pat 300 000km attītus nobraukumus. Kāds teiks, ka sīkums – tas ir tikai skaitlis, galvenais jau tehniskais stāvoklis. Tam, protams, var piekrist. Tiesa, jāsaprot, ka pārdevējs šo automašīnu tirgo cenā, kas atbilst ar fake 250 000t km, nevis 350 000 vai 450 000, līdz ar to pircējs diezgan daudz pārmaksā par to, ko patiesībā nenopērk.
Tomēr trakāk ir nopirkt – slīkoni vai šķilteni un šajās situācijās potenciālās problēmas ir krietni vien lielākas par kādu defektīvu tehnisku detaļu.

AUTO DNA

Pastāv iespēja samazināt varbūtību iegādāties kādu auto ar iepriekšminētajām problēmām. Tā ir AUTODna.lv atskaite no vairāku Valstu datubāzēm, kurās tiek norādīti dažādi dati par auto. Protams, ne vienmēr datubāzēs ir atrodama informācija par Jūsu meklēto automašīnu, tomēr ir vērts pacensties izbēgt no iegrābiena!
AUTO DNA ir:
“Vadošais lietotu auto vēstures informācijas sniedzējs no Eiropas un ASV.”
Zinot no kuras Valsts auto ir nācis, var pasūtīt atskaiti no konkrētās Valsts reģistra un pārbaudīt tās vēsturi, gan nobraukumu, gan citas lietas, ja tādas ir bijušas.
Kāds sauks, ka šis ir reklāmraksts, kāds teiks, ka viss ir zināms. Tomēr mums ir kāda jauka ziņa!
Mēs nesen sākām sadarboties ar AUTODna un piedāvājam -20% atlaidi Jūsu atskaitei! Kas ir jādara?

AUTODNA atlaides kods

1. https://www.autodna.lv/la/audi-fanu-lapa
2. Ievadi automašīnas VIN
3. Izvēlies nepieciešamo atskaiti
4. Pie apmaksas ievadi atlaides kodu – audifans

Leave a Reply