Piedalies AUDI Latvija 2018. gada kalendāra veidošanā!

AUDI Latvija fanu klubs jau otro gadu veido kluba kalendāru! 

Salīdzinot ar 2017. gada kalendāru, kurā ļāvām AUDI fanu lapas sekotājiem vērtēt visas bildes un pašiem 100% noteikti katra foto likteni, tad šogad ir ieviestas nelielas izmaiņas tajā, kā bilde tik iebalsota TOP 12 bildēs. Līdz šim brīdim esam saņēmuši teju 250 bildes, no kurām mēs izvēlēsimies labākās, spilgtākās un piemērotākās bildes šī gada kalendāram! Redaktoru izvēlētās bildes iekļūs Facebook lapas balsošanā un tālāk jūs izvēlēsieties, kuras bildes vēlaties redzēt šī gada kalendārā! Šādas izmaiņas ir ieviestas, jo bieži vien Facebook balsojums līdzinās spēlei “kuram ir vairāk draugu?”, un mēs vēlamies izvairīties no šādas situācijas!

Vēlamies atgādināt, ka vēl līdz 16. oktobrim katram no Jums ir iespēja iesūtīt sava AUDI skaistāko bildi! Pievērsiet uzmanību jūsu uz bilžu kvalitātei un kopējo izpildījumam – centīsimies kopā izveidot kvalitatīvu un skaistu kalendāru, uz kuru būs prieks skatīties visu nākamo gadu!

Katrs no Jums varat sūtīt vairākas bildes, kas palielinās iespējas iekļūt kalendārā! Redakcija no Jūsu iesūtītajām bildēm izvēlēsies 2 labākās, kuras virzīsim uz nākamo kārtu!
Nosacījumi bildes iesūtīšanai:
 – bildes jānosūta uz info@audilatvija.lv (ar norādi – kalendāram),
– nepieciešams norādīt vārdu un uzvārdu, kā arī telefona numuru.

Ievietosim pāris iesūtītās bildes, kā labu piemēru!

Leave a Reply