2023.gada kalendārs pieejams pasūtīšanai!
Ilgi gaidītais AUDI Latvija 2023.gada kalendārs jau ir pieejams pasūtīšanai!

Kā jau katru gadu mēs veidojam AUDI kalendāru, protams, 2023.gads nav izņēmums un pēc Jūsu iesūtīto bilžu izvērtēsanas, balsošanas tika iebalsotas TOP 12 attēli, kas nu rotās visu 2023.gadu!
Šoreiz kalendārā tehniski ir izmaiņas, jo šoreiz kalendāru drukās cits uzņēmums, kā arī katrs mēnesis būs uz vienas lapas, nevis kā iepriekš, kad uz vienas lapas tika drukāti abpusēji divi mēneši.

Kalendāru pasūtīt var spiežot uz linku – > ziedojumu.audilatvija.lv

Ceļs līdz kalendāram nekad nav viegls, jo nākas izvēlēties no visām iesūtītajām bildēm 50 labākas un tās likt uz balsošanu priekš mūsu sekotājiem Facebook lapā. Vai tas ir pats godīgākais ceļš? Grūti teikt, jo dažkārt šādos konkursos uzvar bilžu īpašnieki kuriem ir vairāk draugi, nevis tie, kas tiešām to bija pelnijuši. Jāsaka, ka šogad šāda situācija nebija novērota un kalendārā tiešām tika 12 ļoti skaisti attēli! Tomēr apsveram iespēju nākamgad paši izvēlēties 12 bildes no visām iesūtītajām.
Kā zināms, tad šis gads ir īpaši saspringts finansiālā ziņā ikvienam no mums, cenas aug katru dienu un nespēj tam pat izsekot. Par spīti tam visam esam noturējuši iepriekšējo gadu cenu, daļēji tas ir pateicoties mūsu atbalstītājiem:


DL Autoserviss – Mūsu senākais sadarbības partneris, kas ļoti bieži mums ir izpalīdzējis. Servisa īpašnieks ir kaislīgs AUDI fans un tāpēc paši orientējāš tieši uz AUDI automašīnu remontdarbiem un citām lietām.
* Diagnostika, kā arī pilna pārbaude pirms auto iegādes
* Riepu montāža un balansēšana
* Virsbūves remonts, krāsošana, metināšana (Arī OCTA un kasko gadījumi)
* Dzinēju remontdarbi
* Transmisijas un ritošās daļas remonts
* Bremžu sistēmas remonts
* Kondicionieru uzpilde un remonts
* VAG grupas OE detaļu tirdzniecība, kā arī citu kvalitatīvu rezerves daļu tirdzniecība
Kaross Chiptuning – Viens no pirmajiem, kurš sāka ar automašīnu čipošanu (Chiptuning), liels AUDI fans. Serviss nodarbojas ar dažādām lietām.
* Diagnostika
* Chiptuning
* EGR, DPF atslēģsana
* Dzinēju remontdarbi
ZDX Preformance;
Darbojamies Latvijā jau 15 gadus. Piedāvājam auto jaudas uzlabošanu un ekoloģijas atslegšanu (DPF,EGR,Adblue u.t.t). Auto jaudas stends, kas aprīkots ar diviem TrueForce II (viens no precīzākajiem pasaulē, ko patentējis Vtech) sensoriem, kas spēj nolasīt 3000 punktus vienā sekundē.
3B Motorsport;
Uzņēmums ir ar plašu vērienu automašīnu detaļu atjaunošanā, uzlabošanā un nomaiņā. Sākot ar poliuretāna bukšu izveidošanu un uzstādīšanu (ja klients vēlas) beidzot ar custom detaļu izveidi.
AUDIX Berģi;
AUDIX ir kvalitatīvs un drošs auto serviss Rīgā ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Baltijas tirgū.
Apkalpojam Audi, BMW, VW, Bentley, Porsche un citas automarkas.
TwinAuto.lv
* Kvalitatīvas auto rezerves daļas un to uzstadīšana
* Auto remonts:
– Elektriķa pakalpojumi
– Kondicioniera apkope un serviss
– Gāzes iekārtas apkope un remonts
* Mazum un vairumtirdzniecība
* e.twinauto.lv internetveikals>

Atgādinam, ka pie mūsu atbalstītājiem uzrādot “AUDI Latvija” Biedra karti variet saņemt atlaides, par to visu sīkāk variet atrast mūsu lapas “Biedru karte” sadaļā


Kalendāru pasūtīt var spiežot uz linku – > ziedojumu.audilatvija.lv
Leave a Reply