Ar stilīgu retro video AUDI atzīmē RS2 25.gadu jubileju

Par godu 25 gadu jubilejai kopš pirmā AUDI RS2 iznākšanas, AUDI ir publicējis reklāmas video par jauno RS2

AUDI RS2 reklāma, kas nekad nav bijusi publicēta

Svinot 25. jubileju, kopš fantastiskās sadarbības ar Porsche veidojot pirmo sporta universāli RS2, AUDI izlēma uzfilmēt reklāmu, kādu to būtu veidojuši 90. gados. Video veidotāji maksimāli mēģināja attēlot 90.gadus, kad pirmais AUDI RS2 tika prezentēts. Filmēšanas aparatūra, pat TV ko puisis skatās video sākumā ir tāds, kādu izmantoja 90. gados.

Ja skatāmies video sīkāk, tad var manīt vairākas nianses, kā piemēram, tiek izcelta iespēja klausīties mūziku atskaņojot kasetes, kas tajā laikā bija ļoti aktuāli. Kā arī viens no varoņiem video ir nevis vienkārši izvēlēts cilvēks, bet gan AUDI DTM čempions no 1990.gada – Joachim Stuck. Video beigās var redzēt mīksto mantiņu, kura atkailina savus mīkstumus, arī šī mantiņa ir izvēlēta apzināti, jo periodā, kad Joahims Stuckis (latviskots) bija vadošais braucējs DTM sērijā uz viņa AUDI aizmugurējā loga bija uzlīmēta šāda uzlīme.

Interesantākais, ka video sākumā redzams uzraksts Nav pieejams ASV, kas arī ir tiesa, tikai šogad AUDI RS2 oficiāli var importēt ASV, kā retro auto.

Leave a Reply