AUDI Latvija 18.novembra karogu brauciens!

Turpinot tradīcijas, ar prieku paziņojam par 2019.gada 18.novembra karogu braucienu!

Tiekamies Rumbulas lidlaukā

Ņemot vērā plašos remontdarbus Rīgas ielās un paredzamos satiksmes ierobežojumus, nolēmām karogu braucienu sākt no Rumbulas lidlauka. Tie, kuri piedalījās iepriekšējā karogu braucienā, atminās, ka arī brauciens sākās tieši tur. Pateicoties mūsu biedru kulturālajai uzvedībai, Rīgas Dome mums ir atļāvusi arī šogad tur rīkot pasākumu.

Visi laipni gaidīti jau no 10:00, pats brauciens gan sāksies 11:00. Šo stundu pavadīsim sarunās un svētku atmosfērā, pagaidām laika prognoze mums ir labvēlīga. Šoreiz maršruts ir garāks kā iepriekšējos gadus un mēs dosimies Ogres virzienā, līdz pat Ķegumam, tur šķērsosim HESu un dosimies atpakaļ Rīgas virzienā. Apsveicināsim ķekaviešus un šķērsojot Dienvidu tiltu brauksim atpakaļ uz Rumbulas lidlauku. Par iespējamajām aktivitātēm pēc brauciena mēs informēsim mūsu soc. tīklos.

Cieni citus un citi cienīs Tevi

Braucienā mūs visus vieno viena lieta – Latvija, tāpēc brauciena laikā cienīsim viens otru. Ievērojot visus pieklājības un rāvējslēdzēja principus dosimies braucienā. Praktiski vienīgais pasākums kurā var piedalīties ikviena auto marka. Galvenais – izkārts Latvija karogs! Brauciena laikā centīsimies saglabāt vienotu kolonu, bet ņemiet vērā, ka tas var arī neizdoties. Obligāti ir jāpalaiž ikviens autovadītājs, kurš apdzen kolonnu!


Tikšanās vieta: Rumbulas lidlauks
Pasākuma sākums: 10:00
Maršruts: Rumbulas lidlauks – Salaspils – Ogre – Ķegums – Tome – Daugmale – Ķekava – Rumbulas lidlauks

Visi laipni gaidīti! Ņemam līdzi pozitīvu noskaņojumu un Latvijas karogus!

Leave a Reply