ASV, BMW netiek galā ar RS6C8

AUDI entuziasti ASV bija lielā ekstāzē, kad uzzināja par RS6 C8 pieejamību. Ņemot vērā dažādos normatīvos aktus starp ASV un Eiropu, ražotāji dažkārt nolemj neizlaist automašīnu priekš ASV tirgus, jo tas ir dārgāk un nav garantijas, ka tas atmaksāsies. Tomēr tika izlemts, ka pirmo reizi RS6 tiks piedāvāts arī ASV tirgum un tas nepatika tiešajam konkurentam BMW

BMW: Mums nepieciešams jaudīgs tourings

Pēdējais BMW M5 Touring (E61) tika ražots laika posmā no 2005. līdz 2010.gadam un tas bija tiešais RS6 C6 konkurents. Kopš tā laika visi AUDI RS6 konkurenti no BMW puses ir bijuši tikai sedani. ASV tirgū tas īsti neko nemainīja, jo tur RS6 kā suga nebija pieejami, turpretīm BMW M5 lēnām iekaroja cilvēku sirdis.
Laiks iet un lietas mainās, kopš RS6C8 parādīšanās ASV tirgū, BMW sāk izjust konkurenci un touring(avant) kategorijā bavāriešiem nav ko likt pretī, jo tīri fiziski M5 Touring netiek ražoti. AUDI kaimiņi apgalvo, ka nav pieprasījuma pēc ātriem ģimenes auto un tāpēc tādi netiek ražoti. Tomēr, BMW dīleri ASV šobrīd sāk dziedāt citu dziesmu. Viņi arvien aktīvāk norāda, ka trūkst spēcīga touringa, ar ko cīnīties pret AUDI Amerikā.

AUDI RS6 C8

4.0 TFSI dzinējs jaunajam Audi RS 6 Avant nodrošina 441 kW (600 ZS) jaudu un attīsta 800 Nm griezes momentu. Nieka 3,6 sekundēs sportiskais automobilis ieskrienas no 0 līdz 100 km/h, savukārt 12 sekundēs RS 6 Avant spēj sasniegt ātrumu 200 km/h. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 250 km/h robežas. Papildu aprīkojumā iespējams izvēlēties RS 6 A
Šoreiz AUDI Sport nodaļa ir pacentusies kārtīgi, A6 un RS6 vieno tikai 3 lietas
1. Priekšējās durvis
2. Jumts
3. Bagažnieka vāks
Automašīna ir lielu dzinēja resursu un iespēju to uzlabot, jau rakstījām par MTM un ABT tuninga uzņēmumiem, kuri pacentušies standarta 600ZS palielināt līdz 800Zs.

Mums ir arī biedru kartes un vairāk par 15! sadarbības partneriem! SPIED TE!

Leave a Reply