Miniatūras AUDI RS7

Kurš gan bērnībā nespēlējās ar modelītēm (miniatūras auto), praktiski ikviens puišelis bērnību pavadīja smilškastītē ar saviem mīļākajiem auto. Daži pat sapņoja, ka izaugs liels un nopirks tādu.

Tiesa, mūsu laikos 90.gadu bērni sapņot tikai varēja par rotaļlietu auto, kuriem var atvērt durvis vai noņemt nost riteni, to nesaplēšot. Tomēr laikam ejot, iespējas attīstās un šobrīd jau ir nopērkami dažādi, diezgan realistiski, auto miniatūrās versijas. Tomēr, vēlējos padalīties ar ko super interesantu, drīzāk iespaidīgu meistardarbu.

Kāds entuziasts ir izveidojis ļoti iespaidīgu 2014.gada AUDI RS7 modeļa miniatūro versiju. Izveidotais modelis ir neticami augstas kvalitātes un detaļas attēlotas ir ļoti precīzas.
Pilnīgi neticami! Sākot ar strādājošu ārējo apgaismojumu, ieskaitot darbojošos pagrieziena rādītājus, turpinot līdz rokturu apgaismojumam. Modelītim ir iespēja atvērt durvis, tur paveras neticamais, salona apgaismojums, paneļa apgaismojums, pat durvju apdares atstarotāji. Ļoti iespaidīgs darbs paveikts! Pat grūti to visu aprakstīt, zemāk pievienošu attēlus un video, iesaku apskatīties!

Piesakies AUDI Latvija biedru kartei! Vairāk par 15 sadarbības partneriem, labs gan pašam, gan auto.

Lai saņemtu “AUDI Latvija” biedra karti ir jāaizpilda pieteikuma anketa
Pieteikuma anketa

Leave a Reply