Atskats uz 2017.gadu!

2017. gads mūsu lauciņā ir bijis interesantu notikumu un piedzīvojumu gads. Mēs esam krietni auguši un kļuvuši lielāki arī savos apjomos, pieredzējuši vairāk nekā jebkad. 

Mēs vēlamies turpināt augt, attīstīties un izklaidēt jūs AUDI Latvija pasākumos, bet tagad – atskatīsimies uz spilgtākajiem gada notikumiem!

AUDI logo veidošana

Šis gads iesācies ar vienu no spilgtākajiem Audi Latvija rīkotajiem pasākumiem – AUDI riņķu veidošanu! Ideja veidot riņķus mums jau bija kādu laiciņu pirms tam, kad interneta plašumos ieraudzījām kā Mercedes markas entuziasti izveido savu logo. Nebija šaubu – mēs arī to darīsim! Pasākums tika izsludināts nekavējoties, pat bez īpašas “apdomāšanas” kā mēs to visu paveiksim, bet redzot cilvēku milzīgo atsauksmi, sākās negulēto nakšu un uztraukumu periods. Bet pateicoties pareizajiem cilvēkiem un lieliskajam komandas darbam, mēs to paveicām tā kā nekad nebūtu iedomājušies. Lai arī 5. marts bija auksta, vējaina un ļoti ilga diena, tomēr gandarījums par AUDI marku entuziastu kopā paveikto bija milzīgs! Mūs redzēja un augsti novērtēja ne tikai sociālajos tīklos, bet arī televīzijā, un mēs kopā sevi parādījām no labākās puses! Latiņa nu bija pacelta, un mūsu vārdu (ne tikai Latvijā) uzzināja daudzi…

Šis pasākums bija arī sākums mūsu lieliskajai komandai, kura izveidojās šī pasākuma notikuma gaitā!

Braukšana uz AUDI mītu Lietuvā

AUDI Latvija klubā ir daudz aktīvu un piedzīvojumu kāru biedru, tāpēc nolēmām aizšaut uz Lietuvu – uz Audi Klubas Aukštaitija | Grand Meet 2017. Nosaukums likās iespaidīgs,  un pēc aukstās ziemas gribējās mosties un doties pretī piedzīvojumiem.  Apmēram 15 AUDI pa ceļam uz Lietuvu – interesantas pauzes benzīntankos un visnotaļ liela jautrība uz ceļa, bet… šis mītiņš nebija tas ko mēs gaidījām, jo tas praktiski neatšķīrās no mūsu ikdienas mītiem Rumbulas lidlaukā. Protams, mēs nepadevāmies un “pa lielam” izklaidējām paši sevi – uzcepām šašlikus, visi kopā pasalām, pasmējāmies paši par sevi un devāmies uz Lietuvas taku, kura atrodas virs koku galotnēm. Tomēr teiksim godīgi, jautrā un labā kompānijā tāpat bija interesanti!

Karogu braucieni

Karogu braucieni nu jau ir Audi Latvija kluba tradīcija.  Ar katru gadu dalībnieku skaits tikai aug, un 18. novembrī tas sasniedza savu kulmināciju – apmēram 140 automašīnas! Mūsu uzdevums bija censties izplānot pēc iespējas vieglāku maršrutu, kas ir ļoti sarežģīti, tāpēc pieņēmām lēmumu taisīt arī pauzes, kurās “aste” var pierauties un turpināt ceļu ar visiem kopā! Parasti šie braucieni ir ļoti patriotiski un tajos piedalās visu auto marku pārstāvji – galvenais mērķis: vairot un sajust patriotismu ne tikai sevī, bet arī citos, un protams – atgādināt par mūsu valsts sarkanbaltsarkano karogu!


Sezonas atklāšana Skrunda

Jau otro gadu sezonas atklāšanu veidojām Skrundas militārajā pilsētiņā. Šogad “atklāšanas” programmu nolēmām veidot interesantāku, un izveidot arī pāris aktivitātes – apslēpto lapiņu meklēšanu pilsētiņā, loterijas un viktorīnu. Neizpalika arī dāvanas, nervu kutinošie gatavošanās pasākumi, iepriekšējā vakara bradāšana pa pilsētu, un lapiņu slēpšana un līmēšana dažādās vietās. Dalībnieki tika cienāti ar lielu garšīgu kliņģeri, un klinģera ēšanas pasākumu nācās turpināt arī pašā vakarā, taisot “mini kliņģera ēšanas” mītu. Organizatoru noguruma pakāpe – kritiska, un miegs – momentāls!

Jāņi AUDI bariņā

Tātad – gribējās Jāņus nosvinēt tā riktīgi un jautri! Svinēt vēlētāji tika laipni aicināti sagaidīt šos svētkus kopā Cēsīs. Šī diena ir arī zīmīga ar to, ka mūsu klubā parādījās Mercedes buss ar milzīgu AUDI Latvija uzlīmi, kurš sevi cēli pasniedza kā mūsu konvoju – tā bija unikāla un forša ideja. Protams, Jāņos neiztikām bez ugunskura, šašlikiem, alus, vizināšanos ar laivām un saullēkta sagaidīšanu. Par pārējo lai klusē vēsture… 🙂 

 Vasaras aktivitātes

Vasaras vakarus labprāt pavadījām, Lucavsalā spēlējot futbolu, volejbolu un citus sporta veidus. Neizpalika arī vakara kopīgās pastaigas Mežaparkā, kino vakars vai vienkārši tikšanās, braukāšanās un pļāpāšanas vakari! 

Prāta vētras koncerts Klaipēdā

29. jūlijs – jūras svētki Klaipēdā! Ceļš uz Klaipēdu bija diezgan tāls, bet izturīgākie to paveica, un šis bija maģisks vakars! Divi drosmīgākie devās izbraucienā ar atrakcijām, savukārt pārējie savā nodabā apskatīja Klaipēdu un izbaudīja dažādu našķu variācijas. Prāta Vētra Lietuvā uzstājās tikai un vienīgi latviešiem, kuru tur noteikti bija vairāk par pašiem lietuviešiem! Tas viennozīmīgi bija tā vērts!

Kā mums gāja atpakaļceļā? Jautri!! Bet to sapratīs tikai tie, kuriem patīk liels ātrums… 🙂

Quattro-Gecko veidošana

Doma veidot quattro gekonu no automašīnām jau radījās kādu laiku atpakaļ. Mūsu čaklajam inženierim ir daudz ideju un “nikna” precizitāte, tāpēc nolēmām, ka mēs to atkal darīsim! AUDI quattro ir nemainīga vērtība, tāpēc tika pieņemts lēmums šo figūru veidot tikai no tiem spēkratiem, kuriem ir pilnpiedziņa. Ar prieku piesaistījām arī “quattroclub”,  un tad kopā tapa šis meistardarbs! Mūsu uzticamo kluba biedru skaits noteikti paaugās, un bija prieks vērot kā biedri iesaistās un palīdz viens otram šī sarežģītā gekona veidošanā! Gribētos teikt, ka mūsu garadarbs burtiski uzspridzināja internetu, bet tā gluži nebija. Tomēr Vācija, ASV, Baltkrievija, Ukraina, Polija un citas valstis mūs pamanīja un uzsita pa plecu! Un tas arī ir jauns rekords! 

EKS logo veidošana

Sagatavojām arī kādu pārsteigumu rallijkrosa komandai “EKS”, kuru pārstāv latvietis Reinis Nitišs ar AUDI S1. Projektu veidojām slepenībā un sanāca lieliski. 

 

Palīdzam salabot bērnību

Ziemassvētki ir došanas un mīlestības laiks. Domājot un prātojot par to, cik daudziem no mums ir paveicies – mums ir ģimene, mājas un darbs, neviļus gribējās palīdzēt arī tiem, kuriem nav ne uz pusi tik daudz kā mums! Ļoti spontāni nolēmām satikties un katrs iemest kopīgā ziedojumu aploksnē savu artavu, kuru godīgi piegādājām un iemetām Dod pieci ziedojumu maratonā “Palīdzi salabot bērnību”, un būsim arī godīgi – šādi pasākumi uzbur arī pašiem Ziemassvētku sajūtu! Paldies tiem, kuri bija kopā ar mums un ziedoja – mēs noteikti ieviesīsim tradīciju palīdzēt arī citiem Ziemassvētkos!  🙂


Arī 2018. gads plānots notikumiem pilns, tāpēc aicinām ikvienu būt aktīvam un ņemt dalību mūsu rīkotajos pasākumos. 
Lai pievienotos mūsu bariņam, nav nepieciešamas kādas specifiskas lietas! Tikai seko Facebook, jo tieši tur regulāri paziņojam par jaunumiem.!

 

Leave a Reply