Palīdzi salabot bērnību! #Dodpieci

No rītdienas – 17.12.2017. tiks atklāta #Dodpieci stikla studija Doma laukumā, kur ikviens var noziedot naudiņu labdarības programmai “Plecs”.
 
AUDI Latvija aicina ikvienu savu biedru, kurš vēlas noziedot kādu naudas summu šim projektam uz T/C Azur stāvlaukumu rīt – 17.12.2017. plkst 17:00 – 18:00.
Mēs veidosim lielu aploksni, kuru vedīsim uz #Dodpieci Stikla studiju (tie, kas vēlēsies, droši var doties ar mums – mēģināsim atrast parkošanās vietu un aiziet līdz Doma laukumam)!
Katrs ziedotājs varēs parakstīties un uzrakstīt vēlējumu “Plecs” projektam.
 
Atbalsta programma “Plecs”:
Domāta ikvienam, kurš vēlas sniegt ģimenes rūpes bērniem no bērnu nama. Par labdarības maratonā Dod Pieci savāktajiem ziedojumiem tiks sniegta praktiska un emocionāla palīdzība cilvēkiem, kuri ir gatavi kļūt par audžuģimeni, aizbildni, adoptētāju, viesģimeni vai mentoru.
 
Ar konsultācijām, apmācībām un padomiem Plecs būs blakus procesā jau no brīža, kad sirdī dzimusi doma, ka savā ģimenē varētu uzņemt bērnu. Plecs sniegs atbalstu, kad būs jāiesniedz dokumenti atbildīgajām institūcijām, kad būs jāiziet apmācība un izvērtēšana, un atbalstīs arī tad, kad ģimenē tiks uzņemts bērns no bērnu nama.
 
 
 

Leave a Reply