Atskats uz AUDI Latvija sezonas atklāšanu!

Sveiciens visiem AUDI mīļotājiem!

Ir pienācis pirmdienas rīts un brīvdienas pagājušas nemanot! Organizatori ir nedaudz atvilkuši elpu no vakardienas un visas šīs trakās nedēļas, kuras laikā gatavojās vasaras atklāšanas pasākumam Skrundas militārajā pilsētiņā. 

Šogad Skrundas pasākumā piedalījās 170 cilvēki (81 automašīna), kas ir par 70 cilvēkiem vairāk nekā pagājušajā gadā – par ko mums ir liels prieks! Dalībnieku noteikti būtu bijis vēl vairāk, taču organizatorisku apsvērumu dēļ bijām spiesti uzņemšanu apturēt. Organizatori jau laikus sāka lielos darbus un plānoja gan finanses, gan laiku, gan vēlējās, lai katram tiktu vismaz kripatiņa no aktivitātēm un gardumiem, tāpēc dalībnieku skaits palielināts netika. Taču pozitīvi bija tas, ka dāvanas, mazie nieciņi un kliņģeris (kuru dikti centāmies noslēpt) bija sarūpēts – bijām gatavi šai dienai! Noguruši, nedaudz nervozi, bet gatavi! Pēdējās divas nedēļas bija diezgan interesantas organizatoru dzīvē – nācās iegūt jaunas iemaņas un kustināt savu iztēli, bet domājam, ka rezultāts kopumā bija labs. 

Lai arī cik ļoti visu plāno, vienmēr gadās kādas ķibeles, vai ne? Tad nu – ceļā uz Saldu, radās liela problēma ar mūsu filmētāju. Viņa ekipāžai nobeidzās motors, kas mums lika pieņemt dažādus lēmumus sakarā ar pasākuma gaitu. Gaidot filmētāju Saldū, nolēmām, ka brauciens ir jāturpina uz Skrundu pēc plāna, lai visas aktivitātes tiktu pienācīgi novadītas. Diemžēl, palikām bez dažiem skaistiem kadriem, bet dzīvē gadās visādi – nav ko nokārt degunu! Liels paldies Kristapam Š. par izpalīdzēšanu un braukšanu pakaļ filmētājam! Mājupceļā sapratām, ka tas ir bijis diezgan paliels ceļa posms, ko Kristapam nācās braukt. Cepuri nost, vairāk tādu cilvēku – prieks, ka mums ir tādi biedri!

Neņemot vērā šo starpgadījumu, tad brauciens aizritēja diezgan veiksmīgi un aplikācija Zello bija tieši laikā! Ļoti uzjautrinoša un interesanta lieta, ja braucat kolonā! Papļāpāt, pasmieties, apmainīties ar vērtīgu informāciju! Tiešām super!

No paša rīta kad tikāmies pie TC Galerija Azur, likās, ka būs vēsa diena ar aukstu vēju, bet Skrunda mūs sagaidīja ar skaistiem laika apstākļiem – mērens vējelis un saulīte (pat palika karsti). Jāpiebilst, ka Skrundā bijām arī dienu iepriekš un jau sākām uztraukties par laikpstākļiem, jo pilsētiņā valdīja liels vējš (kas droši vien dažas mūsu Audi orientēšanās lapiņas bija aizpūtis tālēs).

Daudzi vēlējās zināt cik uzlīmes netika atrastas Skrundas pilsētā –  15 uzlīmes ir neatrastas/pazudušas. Var uzslavēt komandu – “RS7“, abos uzdevumos izcēlās ir zināšanām un veiksmi, protams, citi arī pastrādāja labi. Ar viktorīnu bija interesanti, jo bieži nevarēja saprast, kuru roku izvēlēties, tomēr ceru ka neviens no dalībniekiem netur ļaunu prātu.

Kā arī paldies vēlos pateikt Elīnai Rubei par dūmu svecēm – tās nebija plānotas, bet tika izmantotas lietderīgi! Bildes ir skaistas, arī pašiem dalībniekiem bija prieks!

Šobrīd pie sienas ir pielikts plakātiņš ar AUDI Latvija un dalībnieku parakstiem! Priecē tas, ka parakstu ir tik daudz – noteikti noliksim kādā īpašā vietā, jo šāds atbalsts patiesi palīdz strādāt un motivē strādāt un turpināt jūs priecēt un saliedēt!

Bildes no pasākuma varētu tikt publicētās tuvākajās dienās, bet video varētu būt nedēļas beigās. Pagaidām ir jāpaciešas, bet drīz viss būs! Ja, kādam ir materiāls ar ko vēlas padalīties, tad droši liekam bildes iekšā te – https://drive.google.com/drive/folders/0B2Itho2iQMeuT2dDOHhYMGFVTTA

Atpakaļceļš bija visnotaļ interesants. Ļoti daudz policijas ekipāžas! Paldies visiem kuri izmantoja Zello un informēja par visiem notikumiem uz ceļa! 

Vēlējos pateikt milzīgu paldies visiem, kas piedalījās un mūs atbalstīja, tas ļoti daudz nozīmē! Gaidīsim Jūs arī uz citiem pasākumiem!

 

Leave a Reply