AUDI Jāņi`17

Straujiem soļiem tuvojas vasaras saulgrieži kurus ir iespējams nosvinēt AUDI pulkā. Vis, kas Tev ir jāizdara – jāpiesakās!

23.06 ap pulksten 12:00 plānojam izbraukt no Rīgas, sākumā piestājot pie ALFAS, lai nopirktu visu vajadzīgo un nevajadzīgo. Domāju, ka arī no šejienes sāksim kopīgi doties uz otru Latvijas galu. Patiesībā nav nemaz tik tālu, sanāk pie Vecpiebalgas ciematiņā Ineši. Tur pat blakus ir skaists ezers un jauka vietiņa kur atpūsties. 

Šoreiz AUDI Latvija tur vēlas atpūsties un nedomāt par organizatoriskām lietām, tāpēc mēs tur braucam, lai vienkārši atpūstos un baudīto šo skaisto gadalaiku. 
Arī šajā pasākumā ir ierobežots dalībnieku skaits, tie ir aptuveni 40 cilvēki un šajā brīdī jau 20 vietas ir aizņemtas, tāpēc domājam ātri un piesakāmies!

Noteikti gaidīts ir ikviens kurš vēlas pievienoties, nav svarīgi ar kādu kopā vai viens pats, jo esam draudzīgs kolektīvs.

Pielikumā ir karte ar iezīmētu ceļu, pa kuru mēs dosimies uz svētku vietu. Ir arī citi veidi kā tur nokļūt, bet izvēlējāmies gludāko ceļu. Braucot pa otru pusi, nāksies kādu brīdi izmantot grants ceļu.

Ko mēs tur darīsim?

– Beidzot atpūtīsimies, cepsim gaļu un cīsiņus. Blakus ir ezers un pieejamas laivas, kuras bezmaksas varēs izmantot. 
Gulēsim teltīs, tiem kuriem ir lielākas mašīnas, droši var gulēt tajās. 
No apmetnes mūs prom nedzīs un tur var palikt līdz pat svētdienai! Ja nejūtamies droši par sevi, tad nekur nav jāskrien!

Dalības maksa ir simboliska, 1EUR. Tas ir kā ziedojums/pateicība par šo iespēju tur būt.

Tāpēc, ja vēlaties būt ar mums Jāņos, droši sūtam e-pastu uz – info@audilatvija.lv

Norādot:
 – 
Vārdu Uzvārdu
  Vai būs bērns (zem 4 g.v)

Sīkāka informācija:
info@audilatvija.lv
20304483
AUDI Latvija fanu lapa – facebook.com

2 comments

Leave a Reply