Atskats uz “Jauniņo sagaidīšana” pasākumu
Kad emocijas ir rimušās, laiks atskatīties kā mums gāja “Jauniņo sagaidīšanas” pasākumā un vai tādus vajadzētu rīkot vel? Biežāk?

Pasākuma norise

Jau sākumā vēlos pateikties komandai – Emīlam, Jānim un Signei par ieguldīto darbu, tiešām milzumliels paldies. Kā arī Klintai par facebook tiešraides nodrošināšanu 🙂
Plānots bija vairāk nekā mēs paspējām izdarīt, bija muļķīgi domāt, ka divu stundu laikā paspēsim īstenot visas aktivitātes, kuras bija plānotas. Pasākums sākās ar organizatora ievadrunu, kurā informēju par to, kas esam mēs un dažādiem citiem aktuāliem jautājumiem.
Pirmā aktivitāte bija domāta vairāk erudītiem auto cilvēkiem, jo bija sagatavota kaudzīte ar jautājumiem par un ap AUDI. Kā man par izbrīnu, tad salīdzinoši vienkāršos jautājumus reti kurš spēja atbildēt.
Tālāk jau sekoja parkošanās aktivitāt, kurā bija iespēja laimēt balvas no Twinauto.lv – pasākuma atbalstītāja, uzdevums nosacīti vienkāršs, bija nolikta pudele un pie tās jāpieparkojas maksimāli tuvu, lai tai nepieskartos. Gribētāju bija daudz un uzvarēja viens no tiem, kurš rindā iestājās sākumā. Paralēli tam bija iespēja aizpildīt loterijas anketiņas un nobalsot par skaistāko auto.
Pasākuma beigās tika rīkot izloze un skaistākā AUDI apbalvošana, pēc apbalvošanas daļa devās prom, bet ar otru daļu apmeklētāju paspēlējam kādu interesantu spēlīti, kas nodarbina cilvēku prātu.

Novērojumi

Liels prieks bija par apmeklētāju daudzumu, protams, vienmēr varam vēlēties vēl vairāk. Trāpijām uz ļoti labiem, pat karstiem laika apstākļiem, te gan monētai divas puses, jo daļa vēlējās šādu laiku baudīt pie dabas. Daļa no mūsu sekotājiem šo pasākumu bija uztvēruši, ka jāierodas tikai jauniņajiem līdz ar to varēja novērot, ka vecie bija krietnā mazākumā. Patīkami bija saņemt pārtraukumos dažāda veida jautājumus par mums, kā arī piedāvāto palīdzību!
Ņemot vērā, ka dalībnieku bija vairāk par 100, tad loterijā gadījās ļoti interesanta situācija, ka dāvanas ieguva māte un meita. Tādu sakritību/veiksmi nebiju piedzīvojis. Tiesa, viens atgadījums balsojumā par Skaistāko AUDI pasākumā mūs un arī daudzus dalībniekus atgrieza realitātē.
Tīri teorētiski konkrēto situāciju bijām iztēlojušies un šķita, ka to esam novērsuši, bet kļūdijāmies. Apzināti sadrukājām anketiņas kuras nokopēt īsti nevar un izdalījām katram individuāli, lai nebūtu situācija, kad kādam ir vairākas anketas. Ar ideju, lai nebūtu iespēja nobalsot lielāku balsu skaitu par auto, kas varbūt nav pelnījis šādu balvu. Tomēr, draugos ir spēks un tas notika. Uzvarēja auto, kurš manuprāt (subjektīvi) nebija pelnījis šo balvu. Tiesa, no šīs situācijas var mācīties daudz, kā piemēram, to ka Katram savs auto liekas visskaistākais, jo lielākā daļa dalībnieku nobalsoja par savu auto un tie, kuri sazvērējās uz vienu konkrētu panāca savu.
Labā ziņa ir tāda, ka mēs no kļūdām mācamies.

Noslēgumā

Liels paldies visiem, kuri apmeklēja! Centīsimies pasākumus rīkot nedaudz biežāk un ar lielāku pievienoto vērtību, kā tas sanāks? Grūti teikt.
Daudziem bija jautājumi par izbraucieniem, izklausās, ka Jums tie patīk! Pāris gadu laikā esam apbraukājuši praktiski visu Latviju, neesam bijuši Daugavpilī un Liepājā! Esam pat divas reizes aizbraukuši uz Lietuvu! Ja, kādam ir foršas idejas un var ar mums padalīties, droši rakstām uz info@audilatvija.lv.
Mājas lapā ir atrodama sadaļa ar Biežāk uzdotajiem jautājumiem / BUJ, droši dodamies tajā un iespējams tur atradīsiet atbildi uz sev aktuālu jautājumu!


Liels paldies Twinauto.lv par pasākuma atbalstīšanu!
Rezerves daļu veikals, kas specializējas tieši uz VAG grupu, ļoti zinoši un atsaucīgi pārdevēji! Tiešām iesaku!
Paldies arī @sinsdphoto par bildēm un video!
Nekautrējies un pieseko mūsu YT kanālam, katrs sekotājs mums ir svarīgs

Leave a Reply