Jauniņo sagaidīšana!

Šo sestdien – 18.jūlijā 19:00 tiek rīkots mūsu kārtējais mītiņš, tikai šoreiz ir neliela atšķirība no ierastā.

Jauniņo uzņemšana

Nosaukums ir diezgan dīvains, jāsaka uzreiz. Tomēr tas daļēji atbilst patiesībai.
Bieži vien pasākumos/mītiņos ir novērota epizode, kad jauniņie pirmo reizi atbrauc uz pasākumu, novieto savu automašīnu un kautrējas/negrib izkāpt no automašīnas un iepazīties ar pārējiem. Beigu beigās cilvēks aizbrauc prom un raksta komentāros, ka viss ir slikti un ļoti garlaicīgi. Mēs noteikti aiz rokas nevienu ārā no automašīnas nevelkam.
Kā arī ir cita daļa cilvēku, kuri raksta un jautā – kā var ņemt dalību pasākumos, kur jāreģistrējas utml. Vienmēr esam teikuši, ka nekāda reģistrācija nav nepieciešama un dalība ir brīvi pieejama, tomēr daudzi arī kautrējas vienītī piebraukt un paklačoties.
Šo un citu iemeslu dēļ, kurus mēs te neuzskaitījām, izlēmām izveidot pasākumu kur īpaši liktu uzsvaru uz tiem dalībniekiem kuri ir pirmo reizi atbraukuši un ir nepieciešams neliela savējo sajūta. Šāds pasākums tiek rīkots otro reizi, ļoti ceram uz dalībnieku atsaucību!

Mūsu nelielo mītiņu atbalsta Twinauto.lv, rezerves daļu veikals, kā arī iespējams turpat uzstādīt detaļas autoservisā.
Uzskicēsim nelielu pasākuma gaitu, pulcēšanās notiek līdz 19:00, visticamāk, pēc pieredzes viss sāksies vēlāk, jo daudzi noteikti kavēs! Veidosim Facebook Live tiešraidi mūsu lapā, lai tie kuri fiziski nespēj būt klāt, varētu sekot līdzi notiekošajam.
Noorganizēsim dažādas aktivitātes un veiksmīgākie dalībnieki saņems dāvanas no Twinauto.lv un arī no mums!
Šoreiz viss pasākums norisināsies tikai uz T/C Domina Shopping jumta, plānotais pasākums varētu ilgt aptuveni 2 stundas.
Iesākumā teikšu svētku uzrunu un tālāk jau dosimies uz Q&A (jautājumi un atbildes), ja Jums kādi jautājumi būs, labprāt uz tiem atbildēšu! Pēc sarunām būs neliela pauzīte, lai sagatavotos nelielajām izklaidēm.
Ja, kādam būs vēlme individuāli parunāties, tad droši sagaidām action beigas, kad organizatori atbrīvosies.

Kā nokļūt pareizajā parkingā

Domina Shopping eksistē divi jumta parkingi un bieži vien cilvēkiem rodas problēmas atrast īsto, ņemot vērā, ka šoreiz varētu būt krietni vairāk jauniņo, tad zemāk pievienojam nelielas vizualizācijas, lai varētu labāk atrast mūsu pasākumu.Lai gan arī regulārajos mītiņos atbrauc jauniņie tomēr katru reizi nesanāk iepazīstināt plašāk ar notiekošo un iedrošināt nākt bariņā, tāpēc aicinām ikvienu, kuram līdz šim ir bijusi doma atbraukt, bet kaut kādu savu iemeslu dēļ tas nav sanācis, šis pasākums ir domāts Jums!
Gaidīsim ciemos, iepazīstināsim, pastāstīsim un gaidīsim Jūs arī citos mītiņos

Leave a Reply