AUDI A6 (2017) apskats.

   Sadarbībā ar Moller Auto Rīga , iepriekšējās brīvdienās mums bija lieliska iespēja apskatīt Audi A6 (2017). Mēs viennozīmīgi izmantojam iespējas izmēģināt ko jaunu, jo tas ne tikai papildina mūsu zināšanas par Audi automašīnām un iespaidus par jauninājumiem, bet arī ļauj ar tiem dalīties ar jums. Mēs varam apgalvot, ka mūsu izmēģinātie jaunie audi modeļi ir iespaidīgi, skaisti, komfortabli un vienmēr ir izcēlušies ar kvalitāti, bet gribētos piebilst, ka A6 ir ļoti īpašs…

   Ar katru soli tuvāk Audi A6C7 mūs pārsteidza! Tuvojoties šim automobīlim un atslēdzot to pārsteidza Coming Home gaismas, kuras izgaismoja automašīnas rokturus, savukārt atverot durvis, uz alfalta izgaismojās Audi rinķi. Iekāpjot salonā – plašs, komfortabls un tajā bez problēmām sev ērto pozu spēs atrast gan mazāka, gan garāka auguma braucējs. Ja jums ir lielāka ģimene vai mazs bērns – šis auto ir izdevīgs darījums (koplektācijā arī ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi)! Iedarbinot šo auto, no paneļa vidus izbīdās MMI krāsainais ekrāns, kas kopā ar ādas salona apdari un multifunkcionālu 4 spieķu ādas apdares multistūri nekavējoties piešķir šarmu šim auto. Ja šajā brīdī gribētos spiegt aiz sajūsmas, tad tas vēl nav viss! 10 punktus no 10 saņem BOSE audio sistēma – ikviens cilvēks, kurš iekāpis šajā automašīnā, ir novērtējis skaņas kvalitāti. Un mēs zinām, ka ikdienas autobraucējam mūzika automašīnā ir zelta vērtē. 

   Baltā automašīnas krāsa šobrīd ir TOP, un tas neattiecas tikai uz Audi. Lai gan jāpiebilst, ka iespaidīgā audi priekšējā reste uz baltās automašīnas fona izskatās iespaidīgi un pamanāmi. Arī šaurākas gaismas veido sportiskāka, nedaudz agresīvāka un “ātrāka” auto iespaidu. Sportiskāku iespaidu sniedz arī auto gaita – tā salīdzinoši “cietāka”, taču tas automašīnai palīdz stabilāk noturēties uz ceļa. Par 1.8 tfsi motoru sūdzēties nespējām – paātrinājums nav slikts, ņemot vērā šīs automašīnas masu.

Informācija par automobīli: Audi A6 1.8 TFSI
Veids: 4-cilindru 1.8 TFSI
Ātrumkārba: 7-pakāpju S-Tronic
Jauda: 190ZS 
Konkurenti: Mercedes-Benz E-Class, BMW 5-Series, Lexus GS

Leave a Reply