Audi Latvija veltījums Latvijas simtgadei!

Pēc mūsu (Audi Latvija fanu lapas) rīkotā 18. novembra karogu brauciena, kāds mūsu biedrs atsūtīja bildi ar sastrēgumu. Jā, tieši tā – sastrēgumu, taču automašīnu krāsas ar savām gaismām veidoja ko līdzīgu Latvijas karogam. Ideja likās laba un tā viennozīmīgi šķita ne tik sarežģīta kā citi mūsu projekti, kuros no automašīnām veidojām dažādas figūras. Tā nu foršā un nedaudz satrauktā atmosfērā, 10.03.2018. visi kopā izveidojām šo karogu kā mūsu veltījumu Latvijas simtgadei!

Karoga veidošanā piedalījās 140 mašīnas (10 x 14 automašīnas), no kurām lielākais vairākums ir AUDI markas automašīnas. Pasākuma gaitā pamanījām, ka mums vēlas pievienoties arī daži Peugeot, Honda un BMW markas pārstāvji, savukārt, kāds VW jau bija viltīgi paspējis iespraukties rindā uz karoga veidošanu, tāpēc prom nedzinām nevienu un beigu beigās atļāvām pievienoties arī citām auto markām. Pie mums, kā jau ierasts, ieradās arī, kā vienmēr laipnā un atsaucīgā (tas nav sarkasms) Pašvaldības policijas ekipāža, lai izvērtētu kā mēs visi kopā uzvedamies. Pēc nelielas sarunas noskaidrojām, ka arī šī ekipāža mums jūt līdzi un novēl labu iznākumu.

Pasākumā skanēja Audi Latvia radio stacija. Diemžēl, nespējām panākt, lai tehnika mūs klausa, un nebija iespējams komandas dot caur šo radio staciju, taču katram bija iespēja klausīties un ievērtēt vienotu radio staciju. Ceram, ka šo ideju spēsim attīstīt arī turpmāk, lai vienoti varētu sekot līdzi katra nozīmīgāka pasākuma gaitai!

Uz šo brīdi varam pateikt to, ka mums prieks, ka mūs visu kopā redz arī citi. Un vēl lielāks prieks, ka šis pasākuma tika aizvadīts pozitīvā, ģimeniskā un vienotā atmosfērā! Domājam, ka kārtējo reizi esam sevi parādījuši no labās puses!


Izsakām mežonīgi lielu “Paldies!” tiem čaklajiem biedriem, kuri iesaistījās un palīdzēja organizēšanā un veidošanā, un protams, tiem, kuri ieradās un palīdzēja mums realizēt šo ideju! Mēs kopā esam labākie 🙂

Leave a Reply