AUDI Coupe ko visi vēlēsies!
Dažādās AUDI grupās lielu rezonansi izvērsa kādas auto tuninga kompānijas skice ar viņu veidoto body-kit priekš AUDI Coupe B3

AUDI Coupe RS

Ja, laikā kad šādas AUDI Coupe tika ražotas, būtu izveidots sportiskais RS modelis, tad bez šaubām tas izskatītos aptuveni šādi.
Nu jau pagājuši teju 40 gadi, kopš tika prezentēta AUDI ikona – AUDI Sport Quattro, lai nosvinētu šādu jubileju, auto tuninga kompānija ir izvēlējusies AUDI Coupe B3 kā bāzi, lai izveidotu platu auto virsbūvi (body-kit).
Lai arī šāda ideja uzņēmuma īpašniekam bija kādu laiku iepriekš, beidzot bija pienācis laiks to īstenot.

Pagāja vairāk kā 4 mēneši, kamēr tika izveidots pilnvērtīgs 3D modelis ar šādu virsbūvi, diemžēl, tas ko mēs redzam bildēs ir tikai 3D veidots attēls. Tomēr tas mums dod iespēju iztēloties ko mēs redzēsim dzīvē. Prior Desing sadarbosies ar citiem Vācijas tūninga uzņēmumiem, lai varētu izveidot pilnvērtīgu un kvalitatīvu virsbūvi. Šobrīd jau ir vienošanas ar JP Performance un
Dr. Celebrate Crazy
.
Esošais dizains praktiski ir mūsdienu AUDI RS virsbūves dizains uzlikts uz AUDI 80 B3 bāzes.

Tikai 40 eksemplāri

Lai padarītu šo virsbūvi vēl īpašāku, tad ir nolemts to izveidot tikai 40 eksemplāros, ne vairāk, ne mazāk. Tie, kuri nepaspēs – nedabūs! Aptuvenā cena ir 6000EUR.
Katrs eksemplārs no 40, būs parakstīts ar autogrāfiem no visiem dizaineriem, kuri ir iesaistījušies šajā projektā.
Pēc mūsu ievietotā posta AUDI Latvija fanu lapā, bilde saņēma negaidīti daudz uzmanības un atzinības, kā arī pienāca ziņas, ka viens cilvēks no Latvijas jau ir pasūtījis šo body-kitu! Atliek vien gaidīt, jo pirmie kiti tiks izsūtīti aptuveni decembrī.

Liela daļa ieraugot body-kitus uz citām automašīnām sāk bļaut “NFS Underground” vai “Ķekava”, šoreiz šādas reakcijas nebija, tas arī ir saprotams, jo mēs nevaram salīdzināt šādu ekskluzīvu, skaisti nostrādātu kitu ar jebkuru citu viegli pieejamu aftermārketa virsbūves detaļu.
Cita lieta, kura mani uztrauc ir tā, ka AUDI B3 nekad nav nācis jēdzīgs dzinējs, vienīgais lielais dzinējs ir 2.3NG, kas nekādā veidā nepilda mūsdienu dzinēja prasības. Nemaz nerunājot, ka lielākā daļa no Latvijā pieejamajiem dzinējiem ir pusdzīvi, labākajā gadījumā. (Kā mums norāda sekotāji, tad vel ir variants ar 2.3 7A dzinēju, kas būtu labāka izvēle!)
Tomēr, iekrāmējot 2.2t šādā B3 ar konkrēto bodykitu, šādu automašīnu padarītu par katra AUDIsta slapjo sapni!


Atgādinām par mūsu AUDI Latvija kalendāra konkursu!
http://audilatvija.lv/iesuti-bildi-2021-gada-kalendaram-nolikums/

Leave a Reply