Iesūti bildi 2021.gada kalendāram / NOLIKUMS

Kalendāra kvalitāte un skaistums ir atkarīgs no bildēm tajā, tāpēc aicinām visus iepazīties ar nolikumu pirms iesūtiet bildes! Bildes, kas nebūs atbilstošas nolikumam, netiks pielaistas pie konkursa!

NOLIKUMS

IESŪTĪŠANA – 21.09.2020. līdz 05.10.2020. (ieskaitot)

* Bildes izmēram jābūt vismaz 1920×1080 px!
* Bildei jābūt fotografētai HORIZONTĀLĀ pozīcijā!
* Lai fotogrāfija atbilstu kalendāra formātam, tā iespējams, tiks cropota. Līdz ar to – iesakām izvēlēties tādu kompozīciju, lai attēla būtība nepazustu, nedaudz to apgriežot!
* Tumšas, neskaidras bildes netiks pieņemtas!


IESŪTĪŠANA

Bildes jāsūta uz bildes@audilatvija.lv
ar tēmu: KALENDĀRAM 2021
Norādot:
<>Vārds
<>Uzvārds
<>Telefona numurs
Situācijā, ja bilde ir lielākā izmērā, kā atļauj e-pasta provaideris, tad bildi nošeirojat failiem.lv un nosūtiet mums linku!


VĒRTĒŠANA

* Visas iesūtītās bildes tiks apstrādātas (sakopotas) un nodotas speciāli izveidotai žūrijai, kura atlasīs 50 (skaitlis var mainīties atkarībā no iesūtīto bilžu skaita) labākās bildes tiks nodotas mūsu FACEBOOK – AUDI Latvija fanu lapas sekotāju balsojumam.
* Datums, kad vietnē FACEBOOK jūsu vērtēšanai tiks izliktas iesūtītās un žūrijas izvēlētās bildes, tiks precizēts.


CITI NOTEIKUMI

<> Ja tiek iesūtītas vairākas bildes no vienas automašīnas, tad vērtēšanai mēs izvēlēsimies pēc mūsu ieskatiem labāko fotogrāfiju. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam pašiem izvēlēties labāko sava auto fotogrāfiju un nosūtīt to vienā eksemplārā.
<> Situācijās, kad iesūtītajā bildē ir vairāki auto – ja bilde iekļūst TOP12 kategorijā, kalendāru balvā iegūs bildes iesūtītājs. Gadījumā, ja auto īpašnieku starpā radīsies kādi iebildumi, tad tiks anulēti bildes rezultāti.
<> Fotogrāfi, kuri iesūtīs bildes ar auto, kuru īpašnieki nav viņi UN nebūs saņemta auto īpašnieka piekrišana, tad bildes netiks pieņemtas. Gadījumā, ja visas fotogrāfa auto bildes ir ar īpašnieka atļauju, tad mēs balsošanai nododam vienu, mūsuprāt, labāko.
<> Gadījumā, ja TOP 12 tiek viena īpašnieka vairākas a/m (tikai dažādās bildēs), tad bilde, kas saņēmusi vismazāk balsis tiks izņemta. Tātad TOP12 nebūs divi viena īpašnieka iesūtīti auto.
<> Mēs paturam tiesības izmantot nepieciešamo fotogrāfiju kalendāra vākam, informējot un saskaņojot to ar bildes iesūtītāju


Te var droši paskatīties TOP 12 bildes no 2020.gada kalendāra, būs radies priekšstats par konkurenci!

Leave a Reply