AUDI E-tron ASV tirgū ir tiešais konkurents Teslai

E-tron konkurē ar Tesla Model X

AUDI E-tron ASV tirgū parāda stabilus pārdošanas apjomus, lai gan arī ar tendenci apjomiem samazināties, tomēr elektriskais vācietis ir vienīgais tiešais konkurents Model X. Lai arī Tesla Model X automašīnas pārdod teju uz pusi vairāk kā AUDI E-tron, tomēr Vācijas ražotājs ir vienīgais sīvais konkurents tirgū.
Etron and Tesla Jūlija mēnesī E-tron apjomi bija samazinājušies līdz 678 vienībām, ja atskatāmies uz jūniju un maiju, tad rādītāji attiecīgi bija – 726 un 826. Pārdošanas apjomu līkne lēnām slīd uz leju, tomēr prognozē, ka pārdošanas apjomi ar laiku ies tikai uz augšu.
Tikmēr Tesla savu Model X ir spējusi pārdot 1225 reizes, kas ir teju divas reizes vairāk par E-tron modeli. Trešajā vietā atrodas konkurents no Jaguar ar modeli – “I-Pace”, kura apjomi jūlijā noslīdēja pie 200 pārdotiem auto. Eletric SUV
Tuvā nākotnē ir gaidāmi vairāki AUDI pilnīgi elektriskie auto, kas nozīmē, ka konkurence šajā segmentā tikai augs.
Jāatgādina, ka Tesla saviem Model X un S piedāvā bezmaksas ātro uzlādi visā pasaulē. Domājams, ka šis ir ļoti labs iemesls, lai potenciālais klients izvēlētos tieši Tesla ražojumu, nevis kādu no eiropiešiem.

Leave a Reply