AUDI Latvija apciemo Skrundas militāro ciematiņu!

Labdien!
Acīgākie būs pamanījuši, ka te informācija rakstīta par pagātnes lietām ar tagadnes datumu.
Tas viss tikai tāpēc, lai Jums lasītāji būtu informācija par notikumiem. Palielinātos vēlme arī nākamos notikumus aprakstīt.

Kādā no AUDI meetiem Riga Plazā mums radās ideja. Praktiski visi dalībnieki bija aizbraukuši, bet palikām tikai mēs, kādi 4 čaļi un runājām par nākotni.
Tad viens no viņiem, vārds viņam ir Ritvars paspļāva ideju par Skrundu. Likās, ka neviens tik tālu nebrauks, bet beigās bijām teju 110 cilvēki, kas ir grandriozs skaitlis.

Ja nemaldos bija sestdienas rīts, mēs visi tikāmies pie Spices. Tālākais ceļš jau veda uz Skrundas militāro pilsētiņu.

Mašīnu daudz, bet sanāca tā, ka izveidojās 3 kolonas kuras devās uz Saldu, pirmā pieturas vieta. Tur jau mūs gaidīja pārējie kuri bija braukuši no citiem Latvijas nostūriem.
Beigu beigās bijām arī gatavi pēdējam rāvienam uz Skrundu.
Tas bija forši, liela kolona, nelielas apdzīšanas to kolonu paretināja, bet sajūtas tāpat bija lieliskas.

Pirms Skrundas mūs gaidīja Ritvars kurš uz līkuma mūs ķēra ar savu kameru, bildes foršas paldies Tev!
Tālāk jau neliels gabaliņš un esam klāt.

Lēnām ripinoties iekšā pa nelīdzenajām betona plāksnēm mūs sveicināja pārējais pūlks, kurš bija ieradies no Ventspils puses.
Ieraugot mūsu kolonu no apsardzes būdiņas izskrēja tante un veikli atvēra Skrundas mūri, jeb vārtiņus uz pilsētiņu. Lepni ar paceltām galvām devāmies iekšā.
Sarunātais placītis bija cits. Es runāju par vienu vietu, bet Skrundas pašv. darbinieks par ko citu, galu galā viss notiek pēc mana plāna. Esam klāt un veikli visi parkojamies.

Bez jebkādām aktivitātēm visus aicināju doties pētīt pilsētu, lielākā daļa pirmkārt kāpa uz māju jumtiem,lai taisītu AUDI kopbildi, sajūtas fantastiskas. Skaidras debesis, lietus nebijis un visiem gaišs prāts. Super.

Pēc divu stundu klaiņošanas teicu atvadu vārdus visiem klātesošajiem un devu zaļo gaismu tiem, kuri vēlējās doties prom.

Šis apraksts ir diezgan saīsināts, jo visu jau grūti apstāstīt.

One comment

Leave a Reply