AUDI Latvija pirmā tikšanās!

Neesmu studējis nekādas Sabiedriskās lietas vai pasākumu organizēšanu, tiesa to tagad nožēloju, bet ko nu padarīt, vel jau ir laiks.
Kāpēc es par to ierunājos? Ir jāmāk sadraudzināt vai apvienot cilvēku masu/grupiņu. Mazāka grupa vieglāk, liela grupa tad grūtāk.
Mēs visi esam cilvēki un ne vienmēr ir simpātijas pret visiem. Līdz ar to bieži vien rodas mazākas grupiņas un tad jau ir tā,ka viss pašplūsmā. Beigu beigās kāda grupa vairāk runā ar vieniem, otra ar otriem, beigās jau savā intrešu grupā ir divas frontes, lai gan visi esam par vienu.

Tagad nesaku, ka man tas sanāk. Katrā reizē,kad ir lielākas tautu masas, tad saveidojas bariņi, tā tas, laikam arī būs.
Tiesa, ar konkrētām aktivitātēm var panākt kopēju darbu, bet tur jau jāzin, kas kur un kā.

Dotajā momentā, gan par to nav runa.
Gribēju vienkārši padalīties ar patīkamajām emocijām. Šodien bija tā diena, kad pateicoties izveidotajai AUDI Latvija fanu lapai facebook un instagram AUDI.Latvia kontam sanāca sasaukt kopā vairāk kā 30 mašīnas. Nenoliegsim, ka artavu arī deva quattroclub.lv, kur bija itin liels, draudzīgs pulciņš.
Tas ir labs piemērs, kādam jābūt klubam – draudzīgam, viens par visiem un visi par vienu.

Šoreiz pūlcējāmies T/C RIMI ZOOM un devāmies uz Rumbulas lidlauku. Šoreiz tā vieta izvēlēta ar nolūku. Bija nojauta, ka cilvēku daudzums varētu būt lielāks kā parasti, līdz ar to Riga Plaza īsti neder.
Ieliku visur informāciju un par ierašanos bija ziņojuši tikai 9 cilvēki. Beigās bijām aizņēmuši labu placi no stāvlaukuma.
Sākums vienkārš, bijām 3 atā, pirmie, kas atbraucām. Tālāk jau brauca zināmas un mazāk zināmas sejas. Tas arī nedaudz uztrauca, jo negribējās, lai kāds justos atstumts vai garlaikots.

Kad jau bija visi sabraukuši, apstaigāju katru grupiņu, iepazīstināju sevi un notiekošo. Pārsteidzoši, bet cilvēki bija atsaucīgi un draudzīgi.

Tā nu sākam ripināties uz Rumbulas pusi, tālu gan nebija jābrauc, bet tas skats kā visi ripojam uz turieni bija ko vērts. Jāatzīt, ka biju 2. kolonnā un pārējos tik spogulī manīju.

Tālāk jau nobāzējāmies Rumbulā un sākās. Sadalījās visi bariņos un gāja vaļā.
Man par prieku, nemanīju īsti cilvēkus kuri būtu atdalīti, iespējams, biju akls.
Noteikti, ka visi bari nebija savā starpā sadraudzējušies, bet tomēr priecēja notiekošais.
Arī atbraukušais AUDI 100 C3, kurš noteikti pievērsa visu uzmanību, kā arī tas trakais AUDI kurš uzrāvās uz CP.

Kas ir interesanti? Devāmies kolonnā uz Rumbulu un te vienā brīdī, jau gan pašā lidlaukā pamanu, ka kopā ar AUDI brauc viena CP ekipāža.
Nostājās kolonnas galā un vēroja, kas notiek. Diemžēl, viens no mūsu kompānijas nedaudz atrāvās. Ko nu darīt, šoreiz CP bija bargie puikas.

Tā nu lūk.
Gribās jau veidot kādu lielāku pasākumu, bet tam visam ir vajadzīgs laiks, resursi un, protams, kapitāls.
Vienam, grūti. Redzēsim, kas man no tā visa sanāks.
Nedaru es šo lietu naudas dēļ, daru tikai to, kas man sanāk. Vismaz tā domāju, ka sanāk. :))

Kāpēc šis pasākums bija izdevies, lai gan sekotāju lapai bija visai maz?
Varu pateikt lielu paldies quattroclub.lv pārstāvjiem, jo tie bija visai kuplā skaitā un pagodināja ar savu līdzdalību pasākumā.
Tā nav apslēpta QC reklāma, tās ir vienkārši manas domas kuras tulīt Jums teikšu.

Manuprāt, QC atšķiras no visiem klubiem, vismaz AUDI klubiem, jo to izveidoja draugu kopa kurai pievienojās neliela daļa no ārpuses. Tagad jau klubs ir lielāks, bet tāpat spējis nepazaudēt savu būtību – auto klubs ar stipru kodolu. Te visi ir draugi un viens otru nenod*** aiz muguras.
Tākā, tiešām, no viņiem ir ko mācīties. Malači.

Leave a Reply