AUDI Latvija kalendārs 2021.

Nespēj pat pamirkšķināt acis, kā jau ir pienākušas gada beigas. Turpinot tradīciju, mēs rīkojam AUDI konkursu, labākās bildes tiks mūsu 2021.gada kalendārā

Kas tas tāds?

Katru gadu tiek rīkots konkurss kurā ir iespēja piedalīties ikvienam AUDI fanam. No vienas puses skatoties, viss ir ļoti vienkārši – atliek iesūtīt mums savu AUDI bildi un gatavs. No otras puses skatoties ir sarežģītāk, jo interesentu ir daudz un liela daļa auto īpašnieku ir noalgojuši labu fotogrāfus, lai bilde sanāktu maksimāli kvalitatīva.

Galvenais ir saprast, ka mūsu mērķis ir panākt, lai kalendārā tiek maksimāli labākās/kvalitatīvākās bildes. Lai nodotu balsošanai labākās bildes, tiks veidota komisija, kura izvēlēsies labākās bildes no visām iesūtītajām, kā arī izšķiros tās, kas būt iesūtītas neatbilstošas (vertikāli fotografētas, sliktas kvalitātes utml). Tās bildes, kas būs izlīdušas cauri mūsu atlases režģim, tiks nodotas Facebook sekotāju balsošanai! Un, Jums būs tā iespēja izvēlēties bildes!
Diemžēl, mēnešu skaits ir 12, līdz ar to tikai 12 bildes tiks mūsu kalendārā. Katru gadu mums ir bijusi vēlme sadalīt bildes gadalaikos, bet diemžēl pagājušā ziema bija tik šķidra, ka īsti ziemīgas bildes šogad nebūs.

Bilžu iesūtīšana sāksies jau 21.septembrī un ilgs līdz 05.10. Laimīgie 12, kuru bildes tiks kalendārā, saņems no mums gan kalendāru, gan citu papildus dāvaniņu.
Ņemot vērā, ka par kalendāra konkursu interese ir arī no ārzemēm, tad mēs atvēlēsim 1 vietu kalendārā priekš ārzemnieka
INFORMĀCIJA PAR IESŪTĪŠANU UN NOTEIKUMIEM TIKS PUBLICĒTA PIRMS IESŪTĪŠANAS SĀKUMA

Lai būtu lielāka skaidrība ar ko būs jākonkurē, lai tiktu kalendārā, mēs pievienojam pāris bildes no 2020.gada kalendāra.


Leave a Reply