AUDI Latvija piektdienas vakara kruīzs

Sveicināti! Neviens ārkārtas situāciju Valstī nav atcēlis un ierobežojumi attiecas arī uz mums. Tomēr, lai arī cik tas smieklīgi nebūtu, mēs varam pulcēties savās automašīnās. Šī pasākuma mērķis ir doties plānotā maršruta izbraucienā, nevis čupoties vienotā bariņā.

Liels lūgums tiem, kuri plāno ierasties uz šo izbraucienu! Pieturas vietās nebūs atļauts atrasties ārpus automašīnām vairāk par 25 cilvēkiem, kā arī ievērot 2m distanci vienam no otra.
Ierodoties sākumpunktā – T/C “Domina Shopping” obligāti jāievēro 2m distance no citiem un, ja redzat, ka ārpus automašīnām atrodas noteiktais skaits cilvēku, tad lūgums nekāpt ārā no automašīnas. Pieturas vietās Jūs uzrunās organizators, obligāta prasība ir klausīt organizatoru, jo atbildību uzņēmās viņš, respektīvi Biedrība “AUDI Latvija”. Jebkurš pārkāpējs tiks lūgts dodies prom. Rīkojumi arī tiks nodoti Whatsapp grupā, jo apziņot visus klātesošos būs sarežģīti.


AUDI Latvija piektdienas vakara kruīzs
Lokācija: Domina Shopping T/C
Datums: 29.maijs
Laiks: 21:00 – 23:00
Maršruts: T/C Domina – Berģu DEPO – IKEA – T/C Ozols – (Tālākais maršruts tiks izlemts kopā).


Lai veiksmīgāk noritētu pasākums, esam izveidojuši whatsapp grupu. Lugums, kas noteikti netiks ievērots – pievienoties tikai tiem, kuri ņem dalību braucienā.
Grupā tiks aizliegts rakstīt līdz brauciena brīdim, iespējams, vispār netiks atļauts.
Whatsapp grupa
*Ja kādam būs nepieciešams kāds aksesuārs no AL, tad rakstiet whatsapp grupas adminam

Leave a Reply