Fotogrāfs attēlo Group B momentus no Lego

B grupas rallijs, īstiem sacīkšu faniem šis nosaukums nozīme daudz. Diemžēl man nebija iespējas piedzīvot šo augstākās meistarības ralliju, jo to apturēja 1987.gadā, kad nāvējošu avāriju skaits bija strauji paaugstinājies. Šajā grupā savu atpazīstamību ieguva AUDI pilnpiedziņas sistēma “quattro” ar kuru komanda ieguva ļoti augstus rezultātus.
Tās bija sacensības ar ļoti lieliem ātrumiem, 1987.gadā jau ātrumi kļuva tādi, kad reti kurš braucējs spēja tikt līdzi notikumiem trasē. Vienkārši reaģējot par lēnu un iekļūstot šausminošās avārijās.

Tomēr šis raksts nav par pašām sacensībām, bet gan par kādu fotogrāfu, kurš ar LEGO palīdzību atainoja kādus notikumus B grupas rallijā (Rally Group B). Fotogrāfs tieši izvēlējies ir rallija ikonisko AUDI Quattro.

Rallijs bija nežēlīgs un tas pievilka skatītāju drūzmu, pat liela daļa bija gatava paskriet nost no trases tikai sekundes pirms automašīna patriecas garām. Lieki pieminēt, ka rallijs paņēma līdzi arī daudzu skatītāju dzīvības.

Pēc rallija slēgšanas, AUDI Sport Quattro S1E2 ņema dalību leģendārajā Pikes Peak “Race to the Clouds”, kalnā braukšanas sacensībās un uzvarēja 6 reizes pēc kārtas “Open Rally” klasē.

“Kāpēc Quattro?”, ļoti vienkārši, tā ir mana visu laiku mīļākā rallija automašīna un neviens vēl līdz šim brīdim nav uztaisījis kaut ko labāku par to. Es izaugu ar to mašīnu un priekš manis šis AUDI ir pasaules rallijs. Ir tik daudz ikonisku fotogrāfiju ar AUDI darbībā un tās bildes tiek apbrīnotas līdz pat šodienai un ļoti iespējams arī nākotnē šīs bildes spēlēs lielu lomu.

Tomēr tas nav viss, Dominiks plāno uzbūvēt daļu vai pat pilnu trasi, lai varētu nofilmēt AUDI Quattro darbībā. Ja kāds domā, ka mājās ir garlaicīgi tad paskataties ko viņš ir paveicis.
Ļoti daudz interesantu bilžu ir atrodams viņa Instagram kontā.

Piesako mums:
AUDI Latvija diskusiju grupai
AUDI Latvija Tirgus grupai
AUDI_Latvia_fan_page – instagram

Par whatsapp grupām rakstīt – info@audilatvija.lv

Leave a Reply