AUDI Overland (Allroad)
Lielākā daļa no automašīnu entuziastiem iet vienu, kopīgu ceļu. Lielāki diski, sēdinātas atsperes un vel kaut kādi nieki ar izpūtēju. Šoreiz būs stāsts par pretējo

Offroadīgāks AUDI A4 Allroad

Kā jau sākumā minēju, tad pārsvarā cilvēki izdomā sēdināt automašīnas un padarīt praktiski par asfalta seguma automašīnām, kas cīnās ar katru guļošo policistu. Tomēr, kā mēs visi zinām, tad cilvēki ir dažādi. Vēlējāmies kādu stāstu izcelt vairāk.

AUDI Allroad versijas jau ir ar palielinātu klīrensu, lai būtu iespēja nokļūt vietās kur parastās ielas automašīnas netiek. Tirgū ir pieejami divi dažādi AUDI Allroad – A6 un A4, abu modeļu lielākā atšķirība ir tāda, ka A4 nenāk pneimatiskā amortizācija, bet gan cietību regulējoši amortizatori. Nākas iztikt ar to, kas ir un augstāks auto vairs nekļust.
Tomēr, lai īpašnieka A4 Allroads brauktu caur pilnīgu bezceļu (offroadu), viņš izlēma veidot individuālus amortizātorus, kas ir augstāki par standarta.
Skaistā un nestandarta auto īpašnieku sauc Gene Pascua (nemaz necentīšos latviskot), kurš automašīnu iegādājās 2015.gadā bez nolūka to pārveidot. Izmantojot esošās iespējas, Allroads tika izmantots tieši tam, kam tas tika radīts – sliktiem ceļiem, foršiem pārbraucieniem uz kuriem līdzi ņēma savus divus suņus.

2017.gadā bija apriebies standarta cilvēku vēlmes gatavot automašīnas braukšanai pa ielām, tāpēc sāka rasties pirmās domas par šo projektu. Pārveidojot amortizācijas sistēmu, pievienojot papildus LED apgaismojumu, lai mežos un citos bezceļos varētu labāk saskatīt ceļu. Protams, paliekot pa nakti nekurienē ir vajadzīga strāva un papildus standarta automašīnas akumulatoram ir pievienots otrs akumulators. Situācijās, kad īpašnieks nokļūst ārpus GPS un cita veida uztvērēja signāliem, Allroads ir aprīkots ar atsevišķu radio antenu caur kuru var sazināties.

Ar lielāku klīrensu īsti nepietiek, lai uzrāptos sarežģītākajās vietās, tāpēc ir uzstādītas offroad tipa riepas ar lielāku kravnesību un caurejamību, kā arī Rotiform CCV-OR diski.

Šobrīd automašīna regulāri piedalās auto izstādēs un piesaista cilvēku uzmanību ar savu atšķirību


Facebook – Diffrent Allroad

Leave a Reply