Iepazīstini ar savu AUDI
Vairums no mums brauc ar AUDI automašīnām un esam diezgan droši, ka lielai daļai no Jums ir kāds mazs stāsts par to. Aicinām uz pasākumu, kur būs iespēja padalīties ar to

AUDI stāsts

Cilvēki iedalās vairākās kategorijās un daļai no mums automašīna ir kaut kas vairāk par dzelzs gabalu. Kāds par savu esošo automašīnu ir sapņojis gadiem un beidzot ticis pie tā, kāds atkal to ir ieguvis kā dāvanu no vecākiem. Ticam, ka ir vēl daudz citu stāstu par un ap to.
Pirms vairāk kā nedēļas mēs rīkojām pasākumu kurā vairāk mēs iepazīstinājām jauniņos ar biedrību “AUDI Latvija” un visu, kas ir saistīts ar to. Šoreiz dodam iespēju Jums! Nevienu aiz rokas nevilksim un ar varu nespiedīsim stāstīt apkārtējiem par to, ar ko Tu brauc un kā esi pie šī auto nokļuvis, vari atbraukt vienkārši kā skatītājs

Ņemot vērā, ka daudziem no mums patīk vairāk ķimerēties ap automašīnām, tad Jūsu auto ir ar pievienoto vērtību un bieži vien nestandarta izpildījumā. Arī šādi stāsti ir laipni gaidīti.


Vieta: Domina T/C Shopping, jumta stāvlaukums
Laiks: 19:00 sākam
Datums: 07.08


Zinot, ka ne visiem ir drosme,lai varētu publikas priekšā pastāstīt par savu auto, tad droši savu stāstu un auto bildi vari sūtīt uz info@audilatvija un mēs ar lielāko prieku stāstu nodosim tālāk.
Leave a Reply