AUDI prezentēs savu nākotnes luksusa auto.


AUDI ir izveidojis “Sphere” konceptu, kurā iekļauti trīs auto, kas attaino ražotāja nākotnes vīziju

Kas ir “Sphere”?

Katram no mums ir vīzija par nākotni un AUDI šo nākotni apzīmē ar “Sphere” zem kā slēpjas trīs automašīnas, kas varētu nākotnē tikt ražotas. Nav noslēpums, ka tehnoloģijas lēnām virzās uz to, ka automašīnas kļūs autonomas un vadītājs varēs atlaisties kā dīvānā un gaidīt, kad automašīna aizbrauks kur nepieciešams.
Visas trīs konceptu auto ko AUDI plāno neilgā laika posmā oficiāli prezentēt ir vīzija kā AUDI redz savas premium segmenta automašīnas. Pirmo prezentēs Sky Sphere, prezentācija notiks pavisam drīz 10.augustā Kalifornijā, ASV. Pēc tam jau sekos atlikušie divi koncepti ar nosaukumiem Grandsphhere un Urbansphere
Nosaukums ir izvēlēts, protams, apzināti ar domu, ka tiek veidots īpašs interjers, dizains automašīnas salonam, kas atbilstu nākotnes redzējumam un vajadzībām.

Skyesphere

Pavisam nesen AUDI izplatija apgrieztas bildes ar skysphere konceptu, radot lielu interesti pirms gaidāmās prezentācijas.
Konkrētais koncepta dizains ņemts no 1930. gados ražotā Horch 853A modeļa. 20. gadsimta sākumā Horch ražoja luksusa automašīnas, vēlāk arī īpašnieks Augusts Horch dibināja uzņēmumu AUDI. Kā mēs visi labi zinām, tad Horch, AUDI, DKW un Wanderer apvienojās zem nosaukuma Auto Union, kas vēlāk jau pārtapa par uzņēmumu AUDI.

Klīst baumas, ka AUDI plāno atdzīvināt brendu Horch zem kura ražos īpašus luksusa automašīnas, līdzīgi kā Mercedes Benz to dara ar Maybach.

Visā kopumā par šo AUDI plānu, nākotnes vīziju ir zināms ļoti maz, nekādu specifisku tehnisku lielumu un apmēru mēs nezinām. Ļoti iespējams 11.augustā uzzināsim ko vairāk.

Leave a Reply