AUDI R8 un TT ir ikonas, bet vai nākotnes?
Ļoti ilgstoši klīst dažādas baumas par R8 un TT modeļu nākotni, pat šobrīd oficiāli nav teikts vai šīm automašīnām ir nākotne AUDI rindās.

Mēs zinām, ka AUDI nav pret pilnīgi elektrisku superauto AUDI R8 vai AUDI TT, bet ir stipri par agru teikt vai tos attīstīs ar iekšdedzes dzinējiem vai pilnīgi elektriskus.
Kā gada sākumā atzina brenda izpilddirektors, tad elektrisks superauto AUDI R8 būtu loģisks solis, tomēr šobrīd tik tiešām neko nevar pateikt. Sarunā ar žurnālu “Top Gear”
AUDI mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja, tad šogad ir plānot izlaist vairāk elektriskus auto nekā auto ar iekšdedzes dzinējiem, bet nevienā no šiem plāniem neietilpst AUDI R8.
AUDI R8 ir brenda ikona, bet tas nenozimē, ka nākotne ir jābalsta uz pagātnes ikonu. Tieši tāpat, kā pagātnē tika atstāts AUDI UR Quattro.
AUDI R8 aizstājējam obligāti nav jābūt elektriskam, bet tam ir jābūt AUDI R8, bet citādākam.

No šīs frāzes varam izvilkt divas lietas, viena no tām ir, ka varētu nemaz nebūt AUDI R8 turpinājums, bet ja AUDI izdomās tādu būvēt, tad tas ļoti atšķirsies no tā R8 ko mēs visi pazīstam.
Precīzi tāda pati lieta attiecas uz AUDI TT, tiesa ņemot vērā klientu pieprasījumu pēc augstākiem un lielākiem auto, tad AUDI arī varētu TT modeli nolikt vēstures plauktiņā.
Jāatzīst, ka AUDI TT ir ļoti specifisks un interesants, kas lietotājus emocionāli pievelk, AUDI šādas automašīnas prot būvēt, tāpēc varam būt droši, ka nākotnē mūs sagaida vel interesantas lietas.

Leave a Reply