Iespaidīgi uzlabojumi plānoti priekš e-tron!
AUDI entuziastiem arvien vairāk nāksies pierast pie jaunumiem, kas saistīti ar pilnīgi elektriskajiem modeļiem. Tieši par šādu jaunumu ir šis raksts.

Šobrīd visa uzmanība tiek pievērsta pašiem jaunākajiem modeļiem no AUDI un tie ir e-tron GT un GT RS modeļiem, tomēr paralēli tiek strādāts pie tā esošo e-tron uzlabošanu. Pēc jaunākajām baumām spriežot, tad uzlabojumus saņems nosacīti nesen iznākušie SUV e-tron un e-tron Sportback

Uzlabotais AUDI e-tron iegūs jaunu bateriju

Esam jau pieraduši, ka ražotāju face-lift modeļi saņem nelielus vizuālus uzlabojumus un minimāli tiek uzlaboti dzinēji, nereti izlabojot kādu ielaistu nepilnību. Arī e-tron nebūs izņēmums un kā auto portāls AutoCar ziņo, tad esošie SUV modeļi saņems diezgan iespaidīgus uzlabojumus.
Nevērsīsim tik lielu uzmanību uz auto izskatu, bet tieši mehānisko/elektrisko AUDI daļu. Ir plānots uzstādīt jaunu, uzlabotu bateriju, kas jau nodrošinās lielāku sniedzamību ar pilnu uzlādi. Tomēr tas nav viss, tiks uzlaboti abi elektromotori, padarot tos vairāk energoefektīvus. Paplašinātas dažādu elektrisko sistēmu funkcionalitāte, kā arī uzlabota enerģijas rekuperācija.
Jāsaka godīgi, ka priekš face-lift uzlabojumiem, šie ir ļoti iespaidīgi un lieli, nemaz nepieminot vizuālās izmaiņas par kurām gan šoreiz nav bijusi runa.

AutoCar eksperti prognozē, ka ar šiem uzlabojumiem AUDI e-tron būs pieejams līdz kādam 2025.gadam, bet tas nav nekur publiski apstiprināts. Ņemot vērā, ka AUDI e-tron modelis bija pats pirmais no ražotāja puses un nosaukums nav ļoti skaidrojošs, jo šobrīd ir jau pieejami AUDI e-tron Q4, GT un klāsts tiks papildināts, tad dažkārt rodas jautājums – “Ja, AUDI e-tron ir modelis, tad kāda e-tron ir saistība ar GT un Q4”? Ņemot vērā šo situāciju, kad daudzi vel joprojām nav iedziļinājušies AUDI elektriskajos modeļos, tad rodas nesapratne. Pastāv iespēja, ka līdz ar brīdi, kad AUDI e-tron un e-tron Sportback modeļiem pienāks laiks uz lielo atjauninājumu, piemēram, kā no AUDI A6 C7 uz C8, tad e-tron modelim tiks piekabīnāta nomenklatūra AUDi e-tron Q8. Šāda teorija arī nav publiski apstiprināta.
Runājot beidzot par cipariem, tad kā AutoCar raksta, tad anonīmi avoti no AUDI ziņo, ka uzlabotajam AUDI e-tron sniedzamība ar pilnu bateriju (Range) varētu būt 600km (373 jūdzes), visticamāk rezultāti panākti ar WLTP testēšanas metodi.
Uz doto brīdi AUDI e-tron 55 quattro sniedzamība ir 441km, pēc audi.lv informācijas.

Leave a Reply