Balsošana ir sākusies!

Ar katru gadu domājam labāko un pareizāko veidu, kā kalendāra balsojumā iekļaut tik tiešām skaistākās AUDI bildes. Gadu no gada dzirdam dažāda veida pārmetumus par dažādām bildēm, kas ir tikušas līdz vērtēšanai.

Kā notiek bilžu atlase?

Katru gadu tiek iesūtīts ļoti liels bilžu apjoms, no tādām, kas taisītas tiešām profesionāli, līdz tādām, kas fotografētas ar kartupeli. Katru gadu mēs veidojam vairāku cilvēku žūriju, šoreiz tie bija 5! cilvēki. Katrs no viņiem izvēlējās savus favorītus un tie arī tika facebook balsošanā. Diemžēl, liels skaits iesūtīto fotogrāfiju bija nepiemērotā formātā vai kvalitātē, tāpēc ar nožēlu jāsecina, ka šīs fotogrāfijas balsojumam netika izliktas. Šoreiz īpaši pievērsām uzmanību arī fotogrāfijas kompozīcijai un kopējam tēlam.

Nobalso par savu FAVORĪTU

Jūsu vērtēšanai nododam fotogrāfijas iebalsošanai Audi Latvija 2020. gada kalendārā! Kā jau katru gadu – pirmās 12 bildes ar vislielāko “LIKE” (vai jebkuru citu emociju) skaitu iegūs savu vietu kalendārā! P.S. Ja topā iekļūs divas viena cilvēka iesūtītās bildes, tad labākā iekļūs kalendārā, dodot vietu nākamajam kandidātam rindā! Balsošana notiek LĪDZ 3. novembrim! Bilžu iesūtītājam, kura foto nonāks kalendārā – kalendāru dāvināsim!

Leave a Reply