2019.gada karogu brauciens

Straujiem soļiem tuvojas 18.novembris kuru biedrība “AUDI Latvija” tradicionāli atzīmē ar karogu braucienu

Braucienā var piedalīties katrs interesents

Viens no retajiem pasākumiem kurā mēs – audisti nešķirojam auto markas un ļaujam braucienā piedalīties ikvienam. Tāpēc, ja Tu vēlies ņemt dalību, bet Tev nav AUDI, nebēdājies – droši pievienojies. Katru gadu sapūlcinām vairākus desmitus, pat simtus auto. Ņemot vērā remontdarbus uz Salu tilta un palēnināto satiksmi tur, tad brauciens sāksies citā vietā. Pagaidām galvenais plāns ir par Rumbulas lidlauku, bet vel jāsaskaņo ar Latvija Armiju, jo tā 18.novembrī izmanto lidlauku.

Iepriekšējo reizi braucienu rīkojām diezgan vēlu, jau tumsā un dzirdējām atsauksmes, ka tas īsti nav forši, jo neviens tos karogus īsti neredz. Tiesa, pasākums tika rīkots tik vēlu, jo beigās veidojām Latvijas karoga kontūru no auto gaisām.

Šogad esam izveidojuši aptauju, lai uzzinātu Jūsu domas par mums interesējušajiem jautājumiem saistībā ar braucienu. Ņemat vērā, ka Ceļu policija netiks iesaistīta mūsu pasākuma laikā, jo tas tomēr ir ļoti dārgi, īpaši ņemot vērā, ka nesen paaugstināja cenas šāda tipa pasākumiem. Liela daļa no braucējiem ir degsme, lai karogu brauciens notiktu braucot cauri Rīgas centram, bet ņemot vērā 18.novembra pastiprinātos satiksmes ierobežojumus, tad mēs turēsimies maksimāli tālāk no Rīgas centra.

Lūgums aizpildīt zemāk pievienoto anketu, mums Jūsu domas ir svarīgas!

Pagaidām tikšanās vieta, laiks, maršruts nav precizēts! Kad informācija būs 100% droša, mēs to paziņosim!

Leave a Reply