www.audilatvija.eu Esam gaisā!

Ar lielu prieku es varu paziņot – Esam gaisā!!

Varu ar prieku paziņot, ka arī AUDI Latvija fanu lapai kura pārsvarā bāzējās facebook.com, tagad arī ir sava mājas lapa.
Pagaidām tā ir plika un nabadzīga, bet ejot laikam tā paliks piepildītāka, pietam – ikviens no Jums vara to papildināt. Atliek tikai nosūtīt informāciju uz info@audilatvija.eu un tas arī viss!
Ja ir interese droši rakstāt!

Mēs kļūstam lielāki, aprises iezīmējas arvien tālāk no Rīgas, tas iepriecina! Par spīti dažādiem šķēršļiem kuri tiek likti mūsu ceļa, esam uzņēmuši pareizo virzienu -> Uz priekšu! Kāds nodomās – priekš kam ir vajadzīga mājas lapa, ja viss ir facebook.com? Tam ir itin vienkāršs iemesls, mājas lapa būs caurskatāmāka un informācija vieglāk atrodama. Bieži vien nākas dzirdēt, ka nav redzējis informāciju facebook.com par tuvojošos pasākumu, tad te to varēs viegli pamanīt, atliks tikai dienu pa dienai paskatīties, kas jauns šajā pusē.

Gads pagājis apkārt, esam attīstījušies liela sprādziena ātrumā. Pat tika novērots, ka daudzas idejas tiek kopētas no mums, kas ir patīkami! Vienmēr ir patīkami būt tam, no kura mācās citi, šajā gadījumā tikai noraksta. Par šo tēmu gan beigsim runāt un paskatīsimies, kas ir AUDI Latvija?

Pirmais ko gribētu teikt ir tas, ka AUDI Latvijas klubiņš nav tas pats, kas AUDI Latvija (official), jeb Moller. Dažkārt man jautā vai kaut kā mēs pārstāvam Moller auto, nosaukumi līdzīgi, bet sēžam pavisam uz cita zara, pat varētu teikt – koka.
Mēs neesam kārtējais AUDI klubiņš, kurš ir tikai uz papīra, vienreiz uztaisa pasākumu un pazūd. Te zem šī nosaukuma sēž cilvēks, kuram AUDI ir, kas vairāk par nosaukumu un auto, tas ir dzīves veids! Ar lielu aizrautību daru to, kas man patīk un redzu, ka tas nes augļus. Gada laikā esam sasnieguši instagram un facebook.com kopā teju 10k sekotāju, kas ir ļoti daudz. Ar savu aizrautību esmu panācis, ka citi cilvēki no malas sāk pievērsties šim pašam virzienam un tas ir svarīgākais!

Mans mērķis ir veidot lielu un vienotu AUDI komūnu Latvijā, tie nebūs tikai tukši posti ar bildēm vai rakstiem, nē! Būs daudz, kas vairāk! Strādāju pamatdarbā ar kuru pelnu savu iztiku, no saviem līdzekļiem investēju savā projektā – AUDI lapā, tāpēc ir vajadzīgs laiks kamēr tiks sasniegti noteiktie mērķi. Idejas ir, vajag tikai laiku un vel pāris tādus cilvēkus kā es.

Paldies visiem kuri saprot mani un novērtē manu darbu. Naivi tas skan, bet katrs paldies ir svarīgs. Gluži kā tajā reklāmā, jo tikai Jūsu labie un uzmundrinošie vārdi liek darīt šīs lietas.
Pēc katra pasākuma ir patīkami feedback/atsauksmes no dalībniekiem, tas arī motivē.
Zinu, ka ir liels atbalstītājs no Norvēģijas, kā arī Latvijā dzīvojošie AUDI entuziasti. Tiešām paldies arī Jums!

Nu ko draugi, esam gaisā!
Izturību mums, jo tas nebūs viegli!
Līdz nākamajai reizei!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=EN9hnqEKR2k[/embedyt][embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=gSOVbbug-7s[/embedyt]

4 comments

    1. Ar AUDI viss ir pareizi pat ja nav komats pirms BET. Ne velti Čaks Noriss ir teicis – ja audi apskatē kāds mērījums nav pareizs tad tā ir jāuzskata par CSDD tehnikas apskati, nevis audi apskati.

Leave a Reply