Iesūti savu AUDI 2022.gada kalendāram!

Laiks lido! Tā vien liekas, ka pavisam nesen tikai beidzās 2020.gada AUDI Latvija kalendāra konkurss. Tomēr, gads jau apkārt un esam izziņojuši konkursu par 12 vietām uz 2022.gada kalendāra bildēm.

Lai kā ari mums gribētos kalendārā ievietot vairāk par 12 AUDI attēliem, tomēr tas īsti nav iespējams, vismaz ne šajā gadījumā. Mums ir ļoti daudz sekotāju un tieši tikpat daudz interesentu par vietu kalendārā, tas ir iemesls ļoti sīvai konkurencei par tikšanu kādā no kalendāra mēneša lappaspusēm. Tomēr, mēs aicinam ikvienu, kam ir vēlēšanās piedalīties konkursā to darīt!

Kalendāra skaistums ir tieši atkarīgs no katra konkursa dalībnieka, tāpēc esam ieinteresēti, lai dalību ņemtu pēc iespējas vairāk AUDI fanu. Loģika vienkārša, jo vairāk fanu, jo lielākas iespējas, kad tiks iesūtītas skaistas bildes.
Nelieli padomi pirms iesūtiet bildes:

  • Izvērtējiet vietu, kur fotografējiet. Tipiskākās bildes (automazgātuvē, piemājas pagalmā utml.) vairumā gadījumu neiet cauri.
  • Bilžu kvalitāte ir ļoti svarīgs aspekts, jo kvalitatīvāka bilde, jo tīkamāka balsotajiem
  • Auto vecumam nav nozīmes. Tas var būt kā jauns, tā arī vecs AUDI, galvenais ir pati bilde.
  • Negādā gadījumā nesūtiet mistiskus screenshootos no telefona galerijas.
  • Pievēršiet uzmanību, lai kadrā būtu viss auto, lai nesanāk, ka netīšām kadrā nav ielīdis lukturis vai kas cits. (Protams, ja tas nav apzināti).
  • Noteikti automašīnai jābūt tīrai
NOLIKUMS

📩IESŪTĪŠANA20.09.2021. līdz 05.10.2021. (ieskaitot)
🔴 Bildes izmēram jābūt vismaz 1920×1080 px!
🔴 Bildei jābūt fotografētai HORIZONTĀLĀ pozīcijā!
🔴 Lai fotogrāfija atbilstu kalendāra formātam, tā iespējams, tiks cropota. Līdz ar to – iesakām izvēlēties tādu kompozīciju, lai attēla būtība nepazustu, nedaudz to apgriežot!
🔴 Tumšas, neskaidras bildes netiks pieņemtas!
🔴 Bilde ir jāiesūta ar redzamu Valsts numurzīmi, ja to neizdara, tad e-pastā jāpievieno numurzīme. Tas, lai vaŗetu pārliecināties, ka automašīna ir no Latvijas!
📌 Bildes jāsūta uz kalendars@audilatvija.lvar tēmu: KALENDĀRAM 2022
✔ Norādot:
<>Vārds
<>Uzvārds
<>Telefona numurs
✔ Situācijā, ja bilde ir lielākā izmērā, kā atļauj e-pasta provaideris, tad bildi nošeirojat failiem.lv un nosūtiet mums linku!
‼VĒRTĒŠANA
🔴 Visas iesūtītās bildes tiks apstrādātas (sakopotas) un nodotas speciāli izveidotai žūrijai, kura atlasīs 50 (skaitlis var mainīties atkarībā no iesūtīto bilžu skaita) labākās bildes tiks nodotas mūsu FACEBOOK – AUDI Latvija fanu lapas sekotāju balsojumam.
🔴 Datums, kad vietnē FACEBOOK jūsu vērtēšanai tiks izliktas iesūtītās un žūrijas izvēlētās bildes, tiks precizēts.
📌CITI NOTEIKUMI
🟩 Ja tiek iesūtītas vairākas bildes no vienas automašīnas, tad vērtēšanai mēs izvēlēsimies pēc mūsu ieskatiem labāko fotogrāfiju. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam pašiem izvēlēties labāko sava auto fotogrāfiju un nosūtīt to vienā eksemplārā.
🟩 Situācijās, kad iesūtītajā bildē ir vairāki auto – ja bilde iekļūst TOP12 kategorijā, kalendāru balvā iegūs bildes iesūtītājs. Gadījumā, ja auto īpašnieku starpā radīsies kādi iebildumi, tad tiks anulēti bildes rezultāti.
🟩 Fotogrāfi, kuri iesūtīs bildes ar auto, kuru īpašnieki nav viņi UN nebūs saņemta auto īpašnieka piekrišana, tad bildes netiks pieņemtas. Gadījumā, ja visas fotogrāfa auto bildes ir ar īpašnieka atļauju, tad mēs balsošanai nododam vienu, mūsuprāt, labāko.
🟩 Gadījumā, ja TOP 12 tiek viena īpašnieka vairākas a/m (tikai dažādās bildēs), tad bilde, kas saņēmusi vismazāk balsis tiks izņemta. Tātad TOP12 nebūs divi viena īpašnieka iesūtīti auto.
🟩 Mēs paturam tiesības izmantot nepieciešamo fotogrāfiju kalendāra vākam, informējot un saskaņojot to ar bildes iesūtītāju
🟩 Svarīgi! Nekavējam bilžu iesūtīšanas gala termiņu, lai nebūtu pārpratumu!
🟩 Gadījumā, ja attēls netiek pielaists pie konkursa, mēs informēsim īpašnieku e-pastā par iemeslu.
🟩Kalendārā tiks atvēlēta VIENA vieta automašīnai ar ārzemju numuriem!
—-
🕛5 dienu laikā tiks paziņotas bildes kuras iekļuva TOP50 un tiks izliktas mūsu Facebook grupā vērtēšanai.

Zemāk pievienošu galeriju no 2021.gada TOP 50 attēliem, kas iekļuva Facebook balsošanā, droši iedvesomjaites

Leave a Reply