Iesūti savu bildi AUDI Latvija kalendāram!

Turpinot tradīcijas, mēs šodien – 13.10 atklājam bilžu iesūtīšanu uz “AUDI Latvija” 2020.gada kalendāru. Bilžu vērtēšana notiks AUDI Latvija fanu lapā soc.tīklā Facebook.

Ar katru gadu pilnveidojam nolikumu, lai maksimāli uzlabotu kalendāra kvalitāti. Lai iesūtītu bildes nekas īpašs Tev nav jādara, tikai jāizpilda konkrētie nosacījumi:

* Sūti sava AUDI foto uz epastu bildes@audilatvija.lv LĪDZ 24.10.2019. ar tematu: AUDI Latvija 2020. gada kalendārs!

* Pievieno bildi un uzraksti arī savu Vārdu, Uzvārdu un telefona numuru

* Pievērs uzmanību, ka bildes izmēram jābūt vismaz 1920×1080 px!

* VISAS iesūtītās bildes tiks izvērtētas un nodotas AUDI Latvija žūrijai, kura būs 5 cilvēku sastāvā – no tām žūrija izvēlēsies ~50 labākās fotogrāfijas, kuras nodos jūsu vērtēšanai.

* No 25.10.2019 – 31.10.2019. (ieskaitot) AUDI Latvija lapas sekotāji u.c. varēs nobalsot par 12 labākajām AUDI bildēm, kuras tiks AUDI Latvija 2020. gada kalendārā!

* Situācijās, kad iesūtītajā bildē ir vairāki auto, tad, ja bilde iekļūst TOP12 kategorijā, kalendāru balvā iegūs bildes iesūtītājs. Gadījumā, ja auto īpašnieku starpā radīsies kādi iebildumi, tad tiks anulēti bildes rezultāti.

* Ja tiek iesūtītas vairākas bildes no vienas automašīnas, tad vērtēšanai mēs izvēlēsimies pēc mūsu ieskatiem labāko fotogrāfiju. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam pašiem izvēlēties labāko sava auto fotogrāfiju un nosūtīt to vienā eksemplārā.

* Mēs paturam tiesības izmantot nepieciešamo fotogrāfiju kalendāra vākam, informējot un saskaņojot to ar bildes iesūtītāju.

* TOP 12 labāko bilžu īpašnieki iegūs dāvanā kalendāru un mazu dāvaniņu no biedrības “AUDI Latvija”.

* Gadījumā, ja TOP 12 tiek viena un tā pati a/m tikai dažādās bildēs, tad bilde, kas saņēmusi vismazāk balsis tiks izņemta. Tātad TOP12 nebūs divi vienādi auto.


Lūgums būt paškritiskiem, novērtējat savu bildi kārtīgi pirms iesūtiet!
Pāris bildes piemēri no 2019.gada kalendāra.

Leave a Reply