Pēkšņi jaudas zudumi – AUDI, Volksvagen, Škoda atsauc automašīnas.

VAG grupa atsauc 80 000 automašīnas dēļ pēkšņiem jaudas zudumiem. Šobrīd ir runa par AUDI, Volksvagen un Škoda automašīnām, kuras aprīkotas ar DSG automātiskajām ātrumkārbām

Automašīnas, kas ražotas no 2008 – 2019 gadam

Aptuveni 62 000 Volksvagen Gold, Beetle, Polo, Jetta, Passat un Caddy, 4 500 no Škoda ražotajām Fabia, Rapid, Octavia, Yeti un Superb. Kā arī 14 000 AUDI A1 modeļi no 2011 līdz 2016 gadam, AUDI A3 no 2008 līdz 2016 gadam kā arī AUDI TT no 2012 līdz 2016 ražošanas gadam. Kā vēsta Volkswagen Australia, tad jaudas zudumu varētu radīt automātiskā kārba ar nosaukumu “DSG”.

Kas notika?

Kā apgalvo iepriekš minētais avots, tad ražošanas kļūdas dēļ ir problēmas ar eļļas spiedienu “DSG” kārbas hidrauliskajā sistēmā. Problēma varētu izpausties, kā automašīna ieslēdzas limp režīmā un nav iespējams piedarbināt iekams nav dīleris apskatījies auto un noņēmis kļūdas.
Volksvagen apgalvo, ka kļūda ir aptuveni 23 000 automašīnu, bet lai būtu pilnīgi droši, tad pārbaudīs visas 40 000 automašīnas.
Volksvagen Australia pārstāvis apgalvo, ka nav iespējams pēc VIN numura atlasīt bojātās automašīnas un ir nepieciešams katru automašīnu individuāli apskatīt, lai konstatētu problēmas esamību.


Pagaidām nav zināms vai problēma eksistē tikai Austrālijai piegādātajiem transportlīdzekļiem vai arī tas skar plašāku teritoriju. Jebkurā gadījumā, ja atklāsies, ka problēma eksistē ārpus Austrālijas, tad katrs auto īpašnieks saņems individuāli ielūgumu uz bezmaksas servisu!

Salīdzinoši nesen ražotājam “Ford” nācās atsaukt savas automašīnas saistībā ar eļļošanās problēmām

Leave a Reply