Īpašs piedāvājums AUDI Latvija biedru karšu īpašniekiem!

Mēs regulāri strādājam pie tā, lai paplašīnātu sadarbības klāstu ar “AUDI Latvija” biedru kartēm. Ar prieku varam paziņot, ka mums ir patīkams piedāvājums no oficiālā AUDI dīlera.

Aktīvākie sekotāji un biedru karšu īpašnieki jau bija ievērojuši bijušo piedāvājumu no “Moller Auto”, bet tagad šis piedāvājums ir uzlabots un patīkamāks AUDI īpašniekiem.

Jaunie nosacījumi:

  1. Elektrodaļām atlaides līdz 28%
  2. Pārējām auto detaļām līdz 21%

Preču pasūtīšanas kārtība:
Sazinoties ar pārdevēju ir jāinformē, ka Jums ir biedru karte. Obligāti jāatstāj savs vārds, uzvārds un telefona numurs. Tas ir nepieciešams, lai pārdevējs ar Jums varētu sazināties brīdī, kad prece ir pieejama
OBLIGĀTI ierodoties pēc pasūtījuma ir jāuzrāda AUDI Latvija biedru karte, lai Jums tiktu piešķirta atlaide.

Noteikumi
Ja klients ir pasūtījis nepareizo preci, tad ir iespējama preces atgriešana, bet klientam ir jāmaksā atgriešanas maksa 20% apmērā no preces vērtības.
Nav iespējams atgriezt inteliģentos pasūtījumus, tie ir pasūtījumi kur prece izgatavota un kodēta pēc konkrēta VIN nummura (piemēram auto atslēgas).

Kontakti


S.Eizenšteina iela 10,
LV-1079 Rīga
WEB
E-pasts: Edgars.Melderis@moller.lv
E-pasts: Edgars.Skrastins@moller.lv
Tel.nr.: 67097111
Mob.tel.: 29274846

Ja vēlaties pieteikties AUDI Latvija biedru kartei, aizpildiet zemāk esošo anketu, bet kopējais sadarbības partneru piedāvājums ir apskatāms SPIEŽOT TE


    Input this code: captcha

    Leave a Reply