Vai Tev pietrūks AUDI A1?

Analizējot datus par automašīnu pārdošanu un pircēju velmēm, AUDI ir nonācis pie slēdziena, ka pieprasījums pēc tā mazākā modeļa A1 ir pārāk mazs.
Static photo
Colour: Python Yellow

Ardievas AUDI A1

Atceros dienu, kad pirms pāris gadiem Moller Auto Mežciems, jeb šobrīd Moller auto AUDI dīleru centrā apskatīju tikko iznākušo AUDI A1. Tas bija diezgan pilns, kārtīga S-line pakotne gan iekšā, gan ārā.

Cockpit

Nodomāju, ka šim modelim jābūt super ejošam un pieprasītam, tomēr notika pretējais. Pircēju vēlme iegādāties SUV un krossoverus ir tik liela, ka dažiem mazajiem auto segmentiem vienkārši nav pieprasījuma.

Mazie auto modeļi šobrīd dzīvo uz mazas cerības, ka nākotne būs spoža, tomēr tā īsti nav. Diemžēl, esošā AUDI A1 paaudze ir pēdējā, kas izripos no konvejera, kā arī A1 modelis nav vienīgais par kura ražošanas apturēšanu domā AUDI, ļoti iespējams, ka pārskatāmā nāktonē sagaidīsim AUDI A3 modeļa ēras beigas
Viens no galvenajiem iemesliem ir tuvojošais Eiropas Savienības emisiju standarts “EURO 7”, kuram vel nav finalizētas visas emisiju prasības līdz galam, bet jau šobrīd ir zināms, ka tas palielinās automašīnu izmaksas līdz līmenim, kuram mazie modeļi vienkārši nebūs pievilcīgi klientiem. AUDI plāno ieekonomēto naudu investēt elektrifikācijā. Pagaidām tiek plānots, ka mazākais AUDI ko mēs varēsim iegādāties būs AUDI Q2.

Static photo,
Colour: arrow gray

Leave a Reply