Kā izskatītos dažādu auto ražotāju pikapi?

Šis auto segments ir ļoti šaurs un uz ielām reti redzams. Vel joprojām pikapi populāri ir ASV, bet arī Latvijā šī suga sāk ienākt. Auto gan ir diezgan specifisks, pārsvarā ar divām sēdvietām un lielu kravas kasti. Budget direct dizaineri ir izveidojuši pāris 3D modeļus, kādi iespējams varētu izskatīties citu auto ražotāju pikapi.
Kāds auto entuziasts ir pamēģinājis datorgrafikā izveidot pāris ražotāju iedomu pikapus.AUDI

Protams, sāksim ar kaut ko no AUDI puses. Attēlā redzama ļoti interesanta lieta, tas ir AUDI RS4 pikaps. Kādam praktiskam AUDI fanam šāds auto noteikti noderētu, pilnpiedziņas praktisks auto ar 444zs. Kā Jums patīk?
Globālajā tīmeklī ir atrodami visādi interesanti AUDI pikapu varianti. Cilvēki tiešām ir radoši un pieiet tam katrs individuāli.

Chervolet

Bilde ar Chervolet pikapu jau vairs nav nekas īpašs, vēl jau vairāk ASV, jo tur ir pieejami Chervolet El Camino pikapi, tomēr konkrētajā attēlā ir atveidots sportiskais Camaro. Ideja forša, bet diemžēl ražotājs ir paziņojis, ka ar 2023.gadā tiks pārtraukta šī modeļa ražošana.

Dodge

Gluži kā Chervolet arī Dodge senākos laikos piedāvāja savu pikapu ar nosaukumu Rampage, tas gan bija pirms teju 30 gadiem. Nesen internetā tika ievietota kāda mākslinieka izveidots Dodge Challanger pikapa versijā un ražotājs pat apsprieda šādu ideju par pikapu, kas būtu būvēts uz Challanger bāzes.
Augstāk redzamā bilde ir citu mākslinieku Budget Direct veidota.

Ferrari

Ja iepriekšējie varianti, ieskaitot RS4, bija vēl daudz man realistiski, tad Ferrari pikaps skan jau smieklīgi. Ražotājs, kas koncentrējas uz ļoti jaudīgiem, labi nostrādātiem auto ar labu aerodinamku, diezvai kādreiz ir apsvēris šādu domu.

Tesla

Ražotājs pirms kāda laika jau prezentēja savu Cybertruck līdz ar to varam spriest, ka šāda opcija netiek apsvērta, bet dizains ir visai interesants. Varētu iztēloties kā kāds fermeris pa savu lauku lēnām ripo ar elektroauto un dzird tikai dabas skaņas

Rolls-Royce

Angļu luksusauto ražotājs Rolls-Royce nav iepriekš ražojis šāda tipa automašīnas, izņemot Pirmā Pasaules kara laikā. Bildē redzams Wraith Coupe modelis, kuram aizmugures daļa pārveidota par pikapu. Varētu būt, ka šis būtu dārgākais pikaps, kas pieejams. Aptuvenā cena standarta Rolls-Royce Wraith Coupe ir 300 000EUR.

Saldajam ēdienam pievienošu pāris bildes no RS6 C7 pikapa. Izskatās, ka pēdējā laikā internetā ir bijis trends “Izveido savu pikapu”, jo šāda tēma mistiski ir kļuvusi ļoti populāra.Piesako mums:
AUDI Latvija diskusiju grupai
AUDI Latvija Tirgus grupai
AUDI_Latvia_fan_page – instagram

Par whatsapp grupām rakstīt – info@audilatvija.lv

Leave a Reply