Karogu brauciena kopsavilkums + video


Kārtīgi nosvinēta Latvijas dzimšanas diena un varam atskatīties uz 18.novembra karogu braucienu.

Būt vai nebūt?

Šogad stipri aizdomājāmies vai rīkot biedrības “AUDI Latvija” karogu braucienu. Pārdomas rodas izsecinot iepriekšējo gadu notikumus un atziņas, par to cik viegli vai grūti ir savaldīt lielu daudzumu automašīnu un uzņemties par to pilnu atbildību. 2018.gada karogu brauciens notika jau tumsā, jo galvenā ideja bija izveidot Latvijas karogu, ko arī pēc brauciena izdarījām. Pēc pasākuma dzirdējām sūdzības, ka īsti neviens mūs neredzēja, jo tumsā praktiski karogi neredzami un var redzēt tikai automašīnu priekšējās gaismas. Liels izaicinājums ir maršruts, jo sapulcināt vienuviet 100+ automašīnas komfortabli var tikai Rumbulas lidlaukā, ja ir citi viedokļi droši rakstam, bet no Rumbulas lidlauka maršruta izvēle ļoti saplok un līdz pēdējam brīdim nezinājām vai vispār ir vērts to rīkot. Vēl jau vairāk ir dīvāna eksperti, kuri neredz jēgu šādām aktivitātēm.
Saņemot daudzus jautājumus Instagram un Facebook profilos par to vai tiks rīkots brauciens, tad nosliecāmies par labu rīkošanai. Beigu beigās nekādas nožēlas.

Kā mums veicās?

Vēlējāmies atskaņot AUDI Latvija radio, tas sanāca diezgan zemā līmenī, ja salīdzinām ar gadu iepriekš. Šoreiz rādiuss kādā skanēja mūzika bija ļoti maziņš un diezgan slikti uztverams. Galvenā doma radio bija izmantot to kā saziņai ar braucējiem, lai varētu nodot visu informāciju par braucienu, noteikumiem un aktuālajiem jaunumiem.
Šoreiz sanāca noorganizēt ļoti zolīdu izbraukšanu un iebraukšanu Rumbulas lidlaukā, šī daļa bieži vien sagādā problēmas, jo braucēji vēlas kaut kur skriet. Taču lielākā problēma ir pašā kolonas braukšanā. Lai cik arī dīvaini neliktos, tomēr tas braucējiem sagādā lielas problēmas. Notiek mistiskas straujas gāzēšanas, bremzēšanas un haosa veidošana, lai gan priekšā ir taisns posms. Rīkojot AUDI Latvija izbraucienus jau esam iemanījušies biedrus iemācīt, izskolot kā ir braukt kolonā, bet kad ir vairāk kā 100 auto, tad tas uzdevumu padara ļoti komplicētu.

Nobeigumā…

Patīkamu pārsteigumu sagādāja Opel Zafira kluba meitenes un kāda sacīkšu kluba biedri ar savām mazajām, bet jaukajām dāvaniņām. Tiešām liels paldies!
Brauciena laikā sastapāmies ar daudz pozitīvām emocijām, žestiem un uztaurēšanas. Iebraucot Ogrē un Daugmalē mūs sagaidīja neliels pulciņš cilvēku ar Latvija karogiem, tajā brīdī saproti, ka rīkot šādu pasākumu bija pareiza izvēle.
Ļoti patīkami bija pasākumā redzēt kā mazus tā vecākus cilvēkus, viņus visus vienoja patriotisms. Pēc brauciena dzirdējām ļoti pozitīvas atsauksmes par braucienu un pats patīkamākais bija redzēt gados vecāku cilvēku mirdzumu acīs par šādu pasākumu.
Un, lai dzīve nebūtu tik pozitīva, tad beigsim ar kādu negatīvāku ziņu. Dienu pēc pasākuma 19.novmebrī saņēmu e-pastu no Rīgas Domes par to, lai mēs savāktu aiz sevis pēc pasākuma. Diemžēl pasākuma dalībnieku vidū bija personas, kuras nemāk aiz sevis savākt un piekopj atkritumu izmešanu ārpus savas automašīnas. Runāju par CircleK kafijas krūzēm, McDonalds iepakojumiem utml. Uzskatu, ka tā ir necieņa pret pasākumu organizatoriem! Ļoti ceru, ka kāds aizdomāsies.


Atgādināsim par iespēju iegādāties AUDI Latvija 2020.gada kalendāru!


Sīkāk: http://audilatvija.lv/audi-kalendars/


Leave a Reply