Latvijas kontūras izveide

Tie, kuri seko mums ilgāku laika periodu būs pamanījuši, ka ar zināmu laika intervālu mēs izveidojam kāda veida pasākumu Rumbulas lidlaukā. Varat minēt divreiz, bet ir pienācis tas brīdis un kārtējais Rumbulas pasākums ir klāt!

Esam veidojuši dažāda veida logo no AUDI automašīnām, kā arī pat Latvijas karogu. Jau pēc pirmā karoga izveides bija izdomāts nākamais plāns, tomēr līdz tā īstenošanai pagāja nedaudz ilgāks laika posms.
Šobrīd jau esam nolikuši datumu – 21.marts 18:00, Rumbulas lidlauks. Tur mēs tiekamies un veidojam Latvijas kontūru. Ideja ir līdzīga Latvijas karoga izveidei, tikai šoreiz nedaudz sarežģītāka, jo jāveido kontūra. Kā parasti idejas ģenerators un koordinātors ir Edvīns, diezgan maģiski viņam ir sanākuši arī daudzi citi šāda veida pasākumi. Tad nu turēsim īkšķus arī par šo!

Lai kontūru izveidotu pilnīgu ir nepieciešami aptuveni 100 AUDI automašīnas, uz doto brīdi jau pieteikušies ir aptuveni 30 auto īpašnieki un skaits lēnām aug! Tomēr aicināšu nebūt kūtriem un pieteikties laicīgi!.
Šādi izskatījās Latvijas karogs

Pasākums varētu norisināties līdz 3h garumā, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un cilvēku spēju noparkoties pēc koordinātoru prasībām.


Pieteikšanās

Zemāk būs pievienota anketa, kura ir jāaizpilda. Aizpildot anektu, Tev būs pieejama saite uz whatsapp grupu, kas izveidota tieši šim pasākumam. Ar ļoti vienkāršu mērķi – maksimāli operatīvi sazināties ar dalībniekiem!
Gadījumā, ja esi pietecies, bet netiec – lūdzu informē rakstot mums uz info@audilatvija.lv

Leave a Reply